Олімпіада 2016

February 8, 2016 by admin

Шановні викладачі та студенти!
Результати І туру ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з навчальної дисципліни «Англійська мова» серед студентів ВНЗ України, де англійська мова не є спеціальністю.

Другий етап Всеукраїнської студентської олімпіади на базі  Національного технічного університету України "Київський
політехнічний інститут" з навчальної дисципліни  «Англійська мова» серед студентів вищих навчальних закладів
України, де англійська мова не є спеціальністю, проходить в 2 тури:

-     перший тур (30.03-01.04.2016 р.): тестування на платформі Moodle з
автоматичною перевіркою результатів робіт (дистанційна форма участі)
;

Результати І туру ІІ етапу

-     другий тур (11-13.04.2016 р.): написання есе та усне спілкування з членами журі на запропоновану тему (очна участь).
Інформаційний листок  завантажити тут

З повагою,
організаційний комітет Олімпіади.
Список розподілу додаткових балів студентів факультету лінгвістики
День відкритих дверей!
Шановні абітурієнти! Факультет лінгвістики запрошує Вас на День відкритих дверей, який проводитиметься 15.12.2018 за такою програмою:
День відкритих дверей
Шановні абітурієнти! Факультет лінгвістики запрошує Вас на День відкритих дверей, який проводитиметься завтра, 1.11.2018, в форматі загальноуніверситетського заходу «Осінні канікули в КПІ». Представник нашого факультету чекатиме на Вас о 10.30 в музеї КПІ імені Ігоря Сікорського.