Інтернет-олімпіада 2017

March 12, 2017 by admin

Запрошуємо студентів першого і другого курсу взяти участь в Інтернет-олімпіаді з англійської мови та фізикиз англійської мови та математики та з англійської мови, фізики та математики, які відбудуться 3-7 квітня 2017.

5.01.2021
Для студентів ФЛ.
ПРАВИЛА ПРИЙОМУ на навчання громадян України за програмою підготовки офіцерів запасу на кафедрі військової підготовки Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» у 2021 році. посилання на документи
29.12.2020
Список додаткових балів студентів ФЛ.
СПИСОК ДОДАТКОВИХ БАЛІВ
23.12.2020
Магістрам-випускникам: оформлення обхідних.
Вітаємо випускників магістратури з успішними захистами, завершенням навчання та НАГАДУЄМО:     враховуючи складну епідеміологічну ситуацію – оформлення обхідних листів випускниками здійснюється по можливості та НЕ є обов'язковим.