Skip to content

Центр розвитку кар’єри КПІ ім. Ігоря Сікорського

November 16, 2020 by admin

Відділ сприяння працевлаштуванню та професійного розвитку – Центр розвитку кар’єри КПІ ім. Ігоря Сікорського

 Центр розвитку кар’єри КПІ ім. Ігоря Сікорського (https://rabota.kpi.ua/) є структурним підрозділом університету і входить до складу Департаменту навчально-виховної роботи.

 Мета Центру розвитку кар’єри:
   •  Розвиток ділових та партнерських зв’язків між КПІ ім. Ігоря Сікорського та компаніями-працедавцями, здійснення комплексної підтримки в побудові кар’єри здобувачами вищої освіти та випускниками.
   •  Підвищити конкурентоздатність здобувачів вищої освіти та випускників КПІ ім. Ігоря Сікорського на ринку праці, сприяння їх успішному професійному старту та самореалізації.

 Основними напрямами роботи Центру є:
   •  Інформаційна робота — інформування студентів про працедавців, відкриті вакансії, програми стажувань, проходження практики, організація та проведення масових заходів (Ярмарки вакансій, презентації, тренінги, вебінари, майстер-класи та ін.)
   •  Консультаційна робота — зустрічі та консультації студентів з представниками компаній/організацій, допомога при складанні резюме, рекомендації щодо пошуку робочого місця та проходження співбесіди.
   •  Профорієнтаційна робота — ознайомлення студентів з професіями та сучасними тенденціями на ринку праці, проведення екскурсій на виробництво, спрямування на самопізнання як основу професійного самовизначення; формування вміння зіставляти свої здібності з вимогами щодо набуття конкретної професії, складати на цій основі реальний план оволодіння відповідними навичками, а також забезпечення розвитку професійно важливих якостей особистості.

 Цікаві статті від Центру:
   •  Детальніше про Центр
 (https://telegra.ph/Centr-rozvitku-karyeri-05-22)   •  Рубрика: «Hints&tips (https://teletype.in/@career_development_center/1zA1zwbJa
   •  Рубрика: «КПІ-партнерство (https://teletype.in/@career_development_center/1rM7cQYgf

(https://www.linkedin.com/company/student-carrer-and-recruitment-centere/) Хочете познайомитись та дізнатись більше? Тоді реєструйтесь на онлайн-конференцію (https://forms.gle/9LJeQZqsi3xQqakc8) з керівником відділу Пожарською Наталією (посилання на зустріч буде надіслано на e-mail незадовго до початку, перевірте папку спаму!).
 Коли: 26.11.2020 (четвер) о 16:00

 Нагадуємо! Сьогодні (16.11) розпочинається Ярмарок вакансій «beAhead. Осінь 2020». На вас чекають безліч інтерв'ю, вакансій та вікторин. Більш детально про те, коли і що буде відбуватися – дивись в телеграм каналі ЦРК або читай у статті (https://t.me/kpicareer/415).

5.01.2021
News
Для студентів ФЛ.
ПРАВИЛА ПРИЙОМУ на навчання громадян України за програмою підготовки офіцерів запасу на кафедрі військової підготовки Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» у 2021 році. посилання на документи
29.12.2020
News
Список додаткових балів студентів ФЛ.
СПИСОК ДОДАТКОВИХ БАЛІВ
23.12.2020
News
Магістрам-випускникам: оформлення обхідних.
Вітаємо випускників магістратури з успішними захистами, завершенням навчання та НАГАДУЄМО:     враховуючи складну епідеміологічну ситуацію – оформлення обхідних листів випускниками здійснюється по можливості та НЕ є обов'язковим.
AdaptiveThemes