Заочне відділення

У 2005 році на кафедрі теорії, практики та перекладу англійської мови факультету лінгвістики було створене заочне відділення.

Починаючи з першого курсу студенти вивчають дві іноземні мови: англійська мова (основна мова) та німецька мова (друга іноземна мова), а також наступні дисципліни: Історія України, Історія української культури, Філософія, Українська мова, Екологія, Математика, Фізика, Хімія, Історія англійської мови, Переклад та редагування комерційних документів, Основи перекладознавства, Латинська мова, Історія зарубіжної літератури, Безпека життєдіяльності та охорона праці, Зіставна граматика, Практичний курс перекладу (основна мова),Економічна теорія, Основи наукових досліджень, Практичний курс перекладу з другої іноземної мови, Усний двостороній переклад, Основи теорії мовної комунікації, Вступ до мовознавства, Лінгвокраїнознавство, Основи редагування перекладу, Порівняльна лексикологія, Теоретична грамматика, Порівняльна стилистика, Українська і зарубіжна культура XXст.

Адреса: КПІ ім. Ігоря Сікорського , факультет лінгвістики,

пр. Перемоги, 37

корпус 7, кімната 603

тел. (044) 204 92 69

11.10.2021
KПItalks: «Поговоримо про важливе: академічна мобільність – місія здійсненна»
Минулого тижня ми розпочали  другу частину КПІtalks, де Тетяна Хижняк розповіла про поточний, календарний і семестровий контролі та як пережити перший в студентському житті календарний контроль. Від вас було багато запитань та зворотного зв'язку, а від нас подарунки, кава і живе спілкувалися. Цього тижня запрошуємо вас на нову зустріч!
6.10.2021
Карантин 2020-2021 в КПІ: вакцинація студентів та співробітників
У цю п'ятницю (08 жовтня 2021) відбудеться щеплення усіх зареєстрованих на вакцинацію. Усім студентам 17+ років та співробітникам зареєстрованим на вакцинацію на пошту розіслано листи з формою підтвердження про можливість вакцинуватися 08.10. Перевіряйте папку СПАМ!
1.10.2021
Лінгвістика в політехніці: чи реальна іноземна з нуля.
Вероніка Тимченко, 3-й курс ФЛ. CAMPUS #18 Як вивчити іноземну з нуля?  Як студенти починають вивчати мови з першого курсу і чи ефективно це?