Студенту

Основним завданням студента є навчання. Саме цьому вони присвячують переважну більшість свого часу. Викладачі факультету допомагають майбутнім перекладачам опанувати цікаву професію. До послуг студентів бібліотеки кафедр (кафедри теорії практики та перекладу англійської, німецької, французької мов та кафедри української мови, літератури та культури), комп’ютерні класи.

Щоб навчання проходило плідно і цікаво, викладачі використовують мультимедійні технології, відео- та аудіоматеріали.

На щорічних студентських конференціях студенти проводять апробацію своїх наукових досліджень, представляють доповіді-презентації англійською мовою. Такі заходи дають можливість додаткової практики з іноземної мови і поглиблення знань з технічних та гуманітарних дисциплін.

8.08.2022
Порядок дій в умовах загрози надзвичайної ситуації
Для доведення інформації лунає звучання електросирени – попереджувальний сигнал "УВАГА ВСІМ!" (тривалість звучання 3-5 хв). На території кампуса попереджувальний сигнал здій­снюється електросиреною (навч. корпус №1) й дублюється гучномовцями на вул. Політехнічній і площі Знань.
7.08.2022
«5 питань адмінці» — Анатолій Мельниченко
У цьому випуску говоримо про початок освітнього процесу в осінньому семестрі, про студентів, які матимуть можливість очно відвідувати пари, моніторинг за якістю освітнього процесу та оновлення платформи «Сікорський».
2.08.2022
Запрошуємо взяти участь в просвітницьких заходах з фінансової грамотності
Національним Банком України, в рамках проведення просвітницьких заходів з фінансової грамотності для населення,на власній онлайн платформі «Школа з фінансової грамотності «Талан» буде проведено літній лекторій з фінансової грамотності для вчителів закладів загальної середньої освіти, викладачів закладів професійної (професійно-технічної), фахової передвищої освіти, студентів закладів вищої освіти.