Шановні політехніки!

May 19, 2022 by admin

За офіційними джерелами інформації у північних регіонах України, звільнених від окупантів тривають роботи з розмінування  та знешкодження уцілілих боєприпасів, забезпечення життєдіяльності у населених пунктах, відновлення дорожньої інфраструктури, очищення сільськогосподарських угідь.
Продовжуються слідчі дії щодо воєнних злочинів рф проти мирного населення.
На східному та південному напрямі наші воїни стійко тримають рубежі оборони, відбивають численні атаки та нищать ворога. Звільнено населений пункт на Харківщині.
Значно зросла інтенсивність ракетних ударів агресора по всій території України.  Зокрема, удари, артилерійські та мінометні обстріли завдаються по об'єктах Сумщини, Чернігівщини.
Не маючи успіху у відкритому протистоянні з нашими захисниками, ворог вщент знищує міста і села. Застосовує важкі мінометні системи, РСЗВ.
 Зростає число жертв серед мирного населення.
 З метою поповнення втрат, окупанти проводять примусову мобілізацію на тимчасово окупованій території України.
На загарбаній території армія мародерів продовжує терор, грабежі, насильство та знищення мирного населення. В порушення Міжнародного гуманітарного права примушують підприємства працювати на окупаційний режим.
 Окупанти виявляють та незаконно затримують патріотів, активістів. Затриманих  розміщують у фільтраційних таборах з подальшою примусовою депортацією у віддалені, депресивні регіони рф.
Серед депортованих 181 тис. дітей у т.ч. понад 2 тисяч сиріт.
Окупанти проводять каральні акції з метою придушення національного спротиву.
Водночас, продовжують агітаційно-пропагандистську роботу, шантаж, погрози та інші заходи з метою примусу населення до співпраці. Ворог проводить роботу щодо організації перепису населення та псевдо референдумів для легалізації окупаційної влади.

Наші дії:

Зростає інтенсивність ракетних ударів окупантами по населеним пунктам на всій території України:
- прямуючи на роботу, вирішуючи побутові питання завчасно продумайте свої дії, маршрут руху, місця можливого укриття;
- уточніть розташування найближчого укриття від робочого місця, порядок руху, ваші завдання за розподілом обов'язків у підрозділі;
- за сигналом Повітряна тривога або відсутності зв'язку - негайно в укриття;
- повідомте колег про тривогу, не нехтуйте загрозою небезпеки;
- безумовно виконуйте розпорядження військових, патрульних;
- будьте пильні, при виявленні осіб з підозрілою поведінкою повідомити поліцію, Сили ТРО. Не вчиняйте самостійних дій.
Відступаючи, ворог замінував будинки, дитячі майданчики, парки, сквери, лісові масиви, сільськогосподарські угіддя. Гинуть дорослі і діти від таких боєприпасів:
- будьте уважні і обережні, при виявленні підозрілих предметів, уцілілих боєприпасів, мін негайно повідомити ДСНС, МВС.
Не залишайте без нагляду дорослих та роз'яснюйте дітям про смертельну небезпеку таких боєприпасів.

Протидіємо розвідці ворога. Закон України, керівництво Сил оборони вимагає:
- не розміщувати фото відео фіксацію результатів вогневих ударів окупантами та не відповідати на запити про такі результати у соціальних мережах;
- забороняється використовувати відеореєстратор на автомобілі а також фотографувати об'єкти та дії наших Сил оборони;
- не повідомляти в інтерв'ю, дописах адреси, місця масового перебування людей, укриття населення, військових об'єктів, оперативну інформацію про бойові дії Сил оборони  - це призводить до тяжких, трагічних наслідків;
- не розміщувати фото роботи наших Сил ППО - ворог визначить місце стартових, вогневих позицій.
Триває війна на інформаційному фронті, тому необхідно:
- дотримуватися інформаційної гігієни - не множити фейки, панічні настрої;
- не поширюйте не перевірену інформацію з сумнівних джерел.
Усім можливим підтримуємо наших воїнів-захисників.
Наш опір, нашу віру в Перемогу не зламати.
Штаб Цивільного захисту Університету.
Юрій Нестеренко
1.07.2022
News
Призупинення тестування з англійської мови на факультеті лінгвістики
Шановні здобувачі вищої освіти! Зверніть увагу - тестування на РВМ (рівень володіння мовою) В2 припиняється з 04.07.2022 у зв‘язку із закінченням навчального року і буде поновлено з 01.09.2022 року.
30.06.2022
Шановні політехніки!
За офіційними джерелами інформації на звільнених від окупантів територіях України, тривають роботи з забезпечення життєдіяльності у населених пунктах.
29.06.2022
News
КПІ ім. Ігоря Сікорського не планує починати навчальний рік для першого курсу 5 чи 15 серпня 2022. Все залишається згідно затверджених наказів!
Для перших курсів:    •  перший рівень вищої освіти з 19.09.2022;    •  другий рівень вищої освіти з 03.10.2022;    •  третій рівень вищої освіти з 01.10.2022. Для старших курсів:    •  перший рівень вищої освіти з 05.09.2022.    •  магістри ОНП з 01.09.2022;    •  магістри ОПП з 05.09.2022.