Skip to content

Осінній семестр для вступників!

June 12, 2020 by admin

Осінній семестр для вступників розпочнеться 21 вересня

 

Через зміщення дат вступної кампанії навчальний семестр у КПІ ім. Ігоря Сікорського для студентів 1-го курсу бакалаврату та 1-го курсу магістратури розпочнеться 21 вересня 2020-го й триватиме до 2 січня 2021-го. Для студентів 1-го курсу магістратури фізико-математичного факультету – до 28 листопада.
Зміни у графіку навчального процесу затверджено відповідним наказом.

«Перенесення термінів жодним чином не вплине на якість освітнього процесу ні з огляду на організацію начанння, ні з огляду на якість викладання. Ми маємо можливість сформувати розклад занять таким чином, щоб дотриматися норм навчального аудиторного часу і щоб наші студенти набору 2020 року повністю змогли відпрацювати всі заплановані заняття і вийшли на сесію у встановлені строки. Жодних скорочень програм та змін обсягів кредитів не передбачено. Може тільки збільшитися кількість пар на тиждень – у межах норми», – коментує проректор з навчальної роботи КПІ Анатолій Мельниченко.

Студенти всіх інших курсів розпочнуть навчання 1 вересня. Зміни у графіку навчання для вступників передбачено лише на один семестр, після зимової сесії графік стабілізується.

 

29.07.2020
Новина
COVID-19: стан захворюваності серед студентів КПІ
Результати ПЛР-тестів підтвердили, що 52 курсанти ІСЗЗІ хворіють на COVID-19. Перший випадок в Інституті спецзв’язку та захисту інформації КПІ ім. І. Сікорського було зафіксувано 22 липня, після цього було організовано тестування інших курсантів.
22.07.2020
Новина
Як підготуватись до вступу?
Як підготуватись до вступу? На що звернути увагу? Чи варто їхати до приймальної комісії особисто? Питань багато, але у нас є відповіді! Ми готуємо для вас справжній стрим-марафон «42 питання про вступ до КПІ ім. Ігоря Сікорського у 2020 році». Ви зможете поставити питання напряму заступнику Голови Приймальної комісії КПІ ім. Ігоря Сікорського Валерію Можаровському.
25.06.2020
Об'ява
Шановні здобувачі вищої освіти!
Шановні здобувачі вищої освіти, тестування на РВМ В2 припиняється у зв‘язку із закінченням навчального року і буде поновлено з 01.09.2020 року.
AdaptiveThemes