Конференції "Взаємодія одиниць мови й мовлення: комунікативно-когнітивний, соціокультурний, перекладознавчий і методичний аспекти"

February 24, 2015 by admin

ВЕЛЬМИШАНОВНІ КОЛЕГИ!

Запрошуємо Вас взяти участь у роботі III Міжнародної науково-практичної конференції

«ВЗАЄМОДІЯ ОДИНИЦЬ МОВИ Й МОВЛЕННЯ: КОМУНІКАТИВНО-КОГНІТИВНИЙ, СОЦІОКУЛЬТУРНИЙ, ПЕРЕКЛАДОЗНАВЧИЙ І МЕТОДИЧНИЙ АСПЕКТИ»,

яка відбудеться 28 КВІТНЯ 2015 РОКУ

у м. Києві за адресою: пр. Перемоги, 37, корпус 7.

Робочі мови конференції: українська, російська, англійська, німецька, французька.

Доповідь на пленарному засіданні – до 20 хв., на секційному – 7-10 хв. Обговорення – 10 хв.

Планується робота таких секцій:

Секція№1. Мовні системи: проблеми розвитку та функціонування в поліетнічному та полікультурному просторі

Секція№2. Когнітивні дослідження мови та мовлення

Секція№3. Соціолінгвістичні дослідження прагматичної інтерпретації мови та мовлення у контексті діалогу культур

Секція№4. Сучасні підходи та інноваційні технології формування іншомовної комунікативної компетентності

Секція№5. Актуальні проблеми перекладознавства у ХХІ сторіччі

Більш детальна інформація на сайті конференції http://langconf.fl.kpi.ua/

12.06.2019
Список розподілу додаткових балів студентів факультету лінгвістики
Nouvelles
Шановні абітурієнти!
Факультет лінгвістики запрошує Вас на День відкритих дверей, який проводитиметься 20.04.2019 за такою програмою: 9.00-12.00 загальноуніверситетський День відкритих дверей, зустрічі з абітурієнтами та батьками біля стендів факультетів у Державному політехнічному музеї (корп.6); 12.00-13.00 загальні збори у Великій фізичній аудиторії (корп.1); 13.30-16.00 День відкритих дверей факультету лінгвістики, зустріч з викладачами факультету (корп. 7, поверх 1, ауд. 115). Запрошуємо школярів та їх батьків.
27.03.2019
Оголошення
«10» квітня 2019 р. о 14:30 в аудиторії 115 корпусу №7 на  Факультеті Лінгвістики відбудеться пряме таємне голосування з обрання виборних представників з числа працівників, які не є науковими, науково-педагогічними та педагогічними працівниками, для участі у виборах ректора Університету. Претенденти у виборні представники можуть бути висунуті трудовими колективами або шляхом самовисування, про що до Організаційного комітету (кім. 123-1) подається витяг з протоколу конференції трудового колективу або заява не пізніше «04» квітня 2019р.