Тестування на РВМ "В2"

Для участі у міжнародних програмах мобільності, студенти, разом з іншими документами, подають  сертифікат, що засвідчує рівень володіння іноземною мовою.

Для отримання сертифікату студентам НЕОБХІДНО:

1. мати середній бал не нижче 4 (Середній бал виставляється в заяві-анкеті співробітником деканату або кафедри із зазначенням ПІБ та підпису особи, яка вираховує середній бал);

2. надати інформацію щодо обраної програми мобільності: план навчання (Learning Agreement) із зазначенням дисциплін/курсів, обсягу навчальної роботи /ECTS/. (Даний документ повинен бути підписаний на факультеті/ інституті особою, яка відповідає за перезарахування курсів після проходження кандидатом навчання у виші-партнері).

3. завчасно повідомити свого викладача іноземної мови про намір отримати сертифікат;

4. попередньо зареєструватись за допомогою електронної форми, скориставшись посиланням

5. надати комісії копії документів для підтвердження пунктів 1 (заява-анкета) і 2 (план навчання);

6. вчасно з'явитися для проходження тестування.

Після отримання та обробки вашої заявки, на вашу електронну адресу буде надіслано повідомлення про дату та місце проведення тестування.

Тест включає такі види завдань: аудіювання, читання, письмо і говоріння. Перші три завдання виконуються письмово. Після виконання студентом перших трьох завдань, їх перевіряє комісія (склад комісії обрано і затверджено на засіданні Вченої ради факультету лінгвістики згідно з Розпорядженням №231 від 29.09.2014). Четверте завдання (говоріння: монологічне і діалогічне мовлення) студент складає комісії усно.

Після обробки результатів, студент впродовж тижня отримує сертифікат затвердженого зразка.

Бажаємо успіхів!

Nouvelles
Шановні абітурієнти!
Факультет лінгвістики запрошує Вас на День відкритих дверей, який проводитиметься 20.04.2019 за такою програмою: 9.00-12.00 загальноуніверситетський День відкритих дверей, зустрічі з абітурієнтами та батьками біля стендів факультетів у Державному політехнічному музеї (корп.6); 12.00-13.00 загальні збори у Великій фізичній аудиторії (корп.1); 13.30-16.00 День відкритих дверей факультету лінгвістики, зустріч з викладачами факультету (корп. 7, поверх 1, ауд. 115). Запрошуємо школярів та їх батьків.
27.03.2019
Оголошення
«10» квітня 2019 р. о 14:30 в аудиторії 115 корпусу №7 на  Факультеті Лінгвістики відбудеться пряме таємне голосування з обрання виборних представників з числа працівників, які не є науковими, науково-педагогічними та педагогічними працівниками, для участі у виборах ректора Університету. Претенденти у виборні представники можуть бути висунуті трудовими колективами або шляхом самовисування, про що до Організаційного комітету (кім. 123-1) подається витяг з протоколу конференції трудового колективу або заява не пізніше «04» квітня 2019р.
Nouvelles
Список розподілу додаткових балів студентів факультету лінгвістики