Départements

Факультет лінгвістики (ФЛ) створено на основі ідеї замкнутого циклу - забезпечення студентів-політехніків своїми ж викладачами іноземних мов, які поряд з досконалим знанням двох іноземних мов мають ще і ґрунтовну технічну підготовку на потужній базі „КПІ".
ФЛ має три випускові кафедри:

• кафедру теорії практики та перекладу англійської мови;
  • кафедру теорії практики та перекладу німецької мови;
  • кафедру теорії практики та перекладу французької мови.

Кафедри готують висококваліфікованих професійних перекладачів науково-технічної та ділової літератури, які плідно працюють у різних галузях народного господарства і бізнесу України. ФЛ також направляє своїх кращих випускників для роботи викладачами іноземних мов на всі факультети „КПІ", і молоді спеціалісти залишаються працювати у своїй ALMA MATER.

Майбутній педагогічній діяльності наших випускників передує асистентська педпрактика, під час якої лінгвісти 5-го курсу самостійно проводять практичні заняття з іноземних мов на технічних факультетах. На міжуніверситетських студентських конференціях ФЛ (робоча мова яких англійська, німецька, французька) студенти-лінгвісти разом з політехніками апробують свої бакалаврські та дипломні наукові роботи.

Сучасному розвинутому суспільству потрібен інженер, який досконало володіє як іноземною, так і рідною мовою. Мовну підготовку спеціалістів здійснюють спеціальні кафедри факультету:

• кафедра англійської мови технічного спрямування №1;
  • кафедра англійської мови технічного спрямування №2;
  • кафедра англійської мови гуманітарного спрямування №3;
  • кафедра української мови, літератури та культури.

З 2005 року на факультеті відкрито заочне відділення. Напрям підготовки — „бакалавр філології"" (4 роки 6 місяців), „спеціаліст-перекладач" ( 5 років 6 місяців).

3.02.2020
День відкритих дверей!
ШАНОВНІ АБІТУРІЄНТИ ТА ЇХ БАТЬКИ! КПІ ім. Ігоря Сікорського проводить 15 лютого 2020 року День відкритих дверей КПІАбітFest та радо запрошує Вас відвідати наш захід. Місце проведення – Науково-технічна бібліотека ім. Г.І. Денисенка
31.12.2019
ШАНОВНІ ВИКЛАДАЧІ, СТУДЕНТИ, ПРАЦІВНИКИ ТА ВИПУСКНИКИ!
Вітаємо з прийдешнім Новим Роком та Різдвом Христовим! Зичимо миру, щастя, радості, здоров’я, любові і неймовірних творчих успіхів і здобутків!
27.12.2019
Nouvelles
Освітні програми
  Шановні студенти, викладачі та стейкголдери ФЛ! Нагадуємо Вам, що на факультеті лінгвістики продовжується обговорення проєктів Освітніх програм бакалаврів!  Ми дуже чекаємо на ваші відгуки пропозиції! Долучайтесь до обговорення на кафедрах (електронні адреси вказані у посиланнях)!