Умови допущення аспірантів та здобувачів до кандидатського іспиту з іноземної мови

До складання кандидатського іспиту допускаються аспіранти та здобувачі, які мають належний рівень підготовки, склали залікові тести з реферування наукових текстів українською та іноземною мовами й підготували реферат прочитаної літератури з проблеми наукового дослідження.

За курс навчання має бути прочитано не менше 300 сторінок (600000 друкованих знаків) оригінальної наукової літератури з проблеми, що досліджується. Частка монографії у загалі прочитаної літератури не повинна складати більше половини, тобто 150 сторінок. Відповідність прочитаної літератури тематиці дослідження має бути підтверджена у рецензії наукового керівника аспіранта (здобувача).

Реферат повинен мати такі частини:

1. Виклад українською мовою змісту наукових матеріалів, прочитаних іноземною мовою, оформлений у відповідності до «Основних вимог до дисертації та авторефератів», встановлених ВАКом України (обсяг 20 – 25 сторінок – один друкований аркуш). Інформація має бути логічно структурована, а відреферований зміст окремих матеріалів подано у формі огляду історії проблеми або аналізу існуючих підходів до її дослідження тощо.
  2. Бібліографічний опис. Список джерел має бути оформлений відповідно до вимог державного стандарту.
  3. Інформацію іноземною мовою (до 2 сторінок друкарського тексту) про зміст і результати дисертаційної роботи, включаючи такі розділи, як об’єкт і предмет дослідження, методи дослідження, наукова новизна, головні очікувані наукові й практичні результати роботи.

Реферат подається на реферування не пізніше ніж за чотири тижні до іспиту.

Детальна інформація про умови зарахування на курси тощо
за телефоном: 8 (044) 236-21-49
Відділ аспірантури

29.07.2020
Nouvelles
COVID-19: стан захворюваності серед студентів КПІ
Результати ПЛР-тестів підтвердили, що 52 курсанти ІСЗЗІ хворіють на COVID-19. Перший випадок в Інституті спецзв’язку та захисту інформації КПІ ім. І. Сікорського було зафіксувано 22 липня, після цього було організовано тестування інших курсантів.
22.07.2020
Nouvelles
Як підготуватись до вступу?
Як підготуватись до вступу? На що звернути увагу? Чи варто їхати до приймальної комісії особисто? Питань багато, але у нас є відповіді! Ми готуємо для вас справжній стрим-марафон «42 питання про вступ до КПІ ім. Ігоря Сікорського у 2020 році». Ви зможете поставити питання напряму заступнику Голови Приймальної комісії КПІ ім. Ігоря Сікорського Валерію Можаровському.
25.06.2020
Шановні здобувачі вищої освіти!
Шановні здобувачі вищої освіти, тестування на РВМ В2 припиняється у зв‘язку із закінченням навчального року і буде поновлено з 01.09.2020 року.