Département de Théorie, Pratique et Traduction de l’Anglais

Кафедра теорії практики та перекладу англійської мови y складі факультету лінгвістики була заснована в 1995 році. Завідувач кафедри - кандидат філологічних наук, доцент Височинський Ю.І. На кафедрі працюють дев'ять доцентів, кандидатів філологічних та педагогічних наук і понад 50 старших викладачів та викладачів.

На кафедрі розроблено концепцію підготовки фахівців за спеціальністю 'Переклад'. Концепція враховує контекст професійної діяльності фахівця (роботу в ринкових структурах), передбачає ґрунтовну комп'ютерну підготовку (для досягнення цієї мети розроблено курси: 'Основи інформатики та прикладної лінгвістики', 'Лінгвістичне забезпечення інтелектуальних систем', 'Інтелектуальні інформаційні технології', 'Інженерна та прикладна лінгвістика'.

Особливу увагу приділено курсам: 'Переклад ділового мовлення', 'Практика перекладу ділової англійської мови (Business English'), та різним аспектам технічного перекладу(General Engineering, Electronics, Computing), які дають змогу набути необхідних навичок та вмінь. Цінну навчальну літературу з різних дисциплін, було придбано факультетом, розроблено викладачами кафедри та одержано за програмою 'TEMPUS-TACIS'.

Кафедра співпрацює з відомими університетами Великої Британії, Британською Радою в Україні та видавництвом 'Лонгман', які організують семінари, лекції, зустрічі з викладачами та авторами навчально-методичної літератури. Понад 50 викладачів факультету підвищили кваліфікацію за кордоном.

Кафедра теорії, практики та перекладу англійської мови готує бакалаврів філології (4 роки навчання) і спеціалістів-перекладачів з двох іноземних мов (5 років навчання) та викладачів іноземних мов професійного спілкування для викладання іноземних мов на технічних факультетах 'КПІ'.

Сайт кафедри: http://fl.ntu-kpi.kiev.ua/kafedra/TPPAM/

29.07.2020
Nouvelles
COVID-19: стан захворюваності серед студентів КПІ
Результати ПЛР-тестів підтвердили, що 52 курсанти ІСЗЗІ хворіють на COVID-19. Перший випадок в Інституті спецзв’язку та захисту інформації КПІ ім. І. Сікорського було зафіксувано 22 липня, після цього було організовано тестування інших курсантів.
22.07.2020
Nouvelles
Як підготуватись до вступу?
Як підготуватись до вступу? На що звернути увагу? Чи варто їхати до приймальної комісії особисто? Питань багато, але у нас є відповіді! Ми готуємо для вас справжній стрим-марафон «42 питання про вступ до КПІ ім. Ігоря Сікорського у 2020 році». Ви зможете поставити питання напряму заступнику Голови Приймальної комісії КПІ ім. Ігоря Сікорського Валерію Можаровському.
25.06.2020
Шановні здобувачі вищої освіти!
Шановні здобувачі вищої освіти, тестування на РВМ В2 припиняється у зв‘язку із закінченням навчального року і буде поновлено з 01.09.2020 року.