Напрямки роботи профбюро студентів ФЛ;

Профспілкове бюро студентів ФЛ є одним із підрозділів Профспілкового комітету тудентів НТУУ КПІ.
Як  одному з підрозділів нам характерні ті ж наgпямки діяльності, що і Профспілковому комітету
студентів.
В той самий час ми проводимо роботу, що безпосередньо направлена на наших студентів,
враховуючи нюанси факультету лінгвістики.

Профком студентів КПІ та профбюро на факультетах працюють по таких напрямках роботи:

1. Організаційно-масова комісія
2. Комісія з питань соціального та правового захисту
3. Житлово-побутова комісія
4. Оздоровча комісія
5 Комісія культури та спорту
6. Комісія з загальних питань

8.08.2022
Nouvelles
Порядок дій в умовах загрози надзвичайної ситуації
Для доведення інформації лунає звучання електросирени – попереджувальний сигнал "УВАГА ВСІМ!" (тривалість звучання 3-5 хв). На території кампуса попереджувальний сигнал здій­снюється електросиреною (навч. корпус №1) й дублюється гучномовцями на вул. Політехнічній і площі Знань.
7.08.2022
«5 питань адмінці» — Анатолій Мельниченко
У цьому випуску говоримо про початок освітнього процесу в осінньому семестрі, про студентів, які матимуть можливість очно відвідувати пари, моніторинг за якістю освітнього процесу та оновлення платформи «Сікорський».
2.08.2022
Nouvelles
Запрошуємо взяти участь в просвітницьких заходах з фінансової грамотності
Національним Банком України, в рамках проведення просвітницьких заходів з фінансової грамотності для населення,на власній онлайн платформі «Школа з фінансової грамотності «Талан» буде проведено літній лекторій з фінансової грамотності для вчителів закладів загальної середньої освіти, викладачів закладів професійної (професійно-технічної), фахової передвищої освіти, студентів закладів вищої освіти.