Організаційно-масова комісія

щоденник студента ¢На початку кожного нового навчального року ми ставимо студентів першокурсників та аспірантів на профспілковий облік;
¢Організовуємо збір профспілкових внесків зі студентів, які не отримують стипендію та студентів контрактної форми навчання;
¢Кожного місяця проводимо збори профоргів груп факультету і доносимо до них всю важливу інформацію.

Щороку Профком студентів НТУУ “КПІ” видає першокурсникам «Щоденник студента КПІ», де вони також можуть знайти необхідну інформацію, що стосується навчання, проживання, побуту та  дозвілля студента КПІ.
11.10.2021
Nouvelles
KПItalks: «Поговоримо про важливе: академічна мобільність – місія здійсненна»
Минулого тижня ми розпочали  другу частину КПІtalks, де Тетяна Хижняк розповіла про поточний, календарний і семестровий контролі та як пережити перший в студентському житті календарний контроль. Від вас було багато запитань та зворотного зв'язку, а від нас подарунки, кава і живе спілкувалися. Цього тижня запрошуємо вас на нову зустріч!
6.10.2021
Карантин 2020-2021 в КПІ: вакцинація студентів та співробітників
У цю п'ятницю (08 жовтня 2021) відбудеться щеплення усіх зареєстрованих на вакцинацію. Усім студентам 17+ років та співробітникам зареєстрованим на вакцинацію на пошту розіслано листи з формою підтвердження про можливість вакцинуватися 08.10. Перевіряйте папку СПАМ!
1.10.2021
Nouvelles
Лінгвістика в політехніці: чи реальна іноземна з нуля.
Вероніка Тимченко, 3-й курс ФЛ. CAMPUS #18 Як вивчити іноземну з нуля?  Як студенти починають вивчати мови з першого курсу і чи ефективно це?