Département de Théorie, Pratique et Traduction du Français

Кафедра заснована у 2000 р. на базі секції французької мови кафедри іноземних мов №1, яка була створена ще у довоєнні часи.

Завідує кафедрою доцент Полюк Ірина Станіславівна.

Кафедра забезпечує підготовку студентів факультету лінгвістики з французької мови і є профілюючою - готує студентів за фахом "Переклад".

Викладачі кафедри, які мають високий рівень кваліфікації, успішно поєднують навчально-методичну роботу з науково-дослідницькою. Викладачі кафедри брали активну участь у європейських програмах TEMPUS TACIS. Зокрема, вони підтримують міжнародні зв'язки з навчальними закладами Франції такими, як університет Lyon III, Ecole Centrale de Lyon. Результати цієї плідної роботи висвітлені у низці методичних посібників, підручників, наукових публікацій, доповідей на наукових конференціях.

Студенти кафедри ТПП французької мови мають унікальну можливість працювати з оригінальними підручниками, які надійшли до університету за даною програмою. На кафедрі створено методичний кабінет, укомплектований необхідною навчальною та художньою літературою, відео- та аудіоматеріалами.

Майже всі викладачі кафедри за програмою "TEMPUS TACIS" мали змогу підвищити свою кваліфікацію під час стажування у Франції.

Кафедра ТПП французької мови тісно співпрацює з агенцією Міністерства освіти Франції Едю-Франс, проводить спільні презентації. Кафедра сприяє розповсюдженню інформації про вищі навчальні заклади Франції та відкриває великі можливості для процесу інтернаціоналізації вищої освіти.

Також на кафедрі ТПП французької мови ведеться викладання іспанської мови для студентів технічних факультетів та курси для всіх студентів університету, які бажають вивчити цю мову.

Сайт кафедри: http://fl.ntu-kpi.kiev.ua/kafedra/FR/

12.06.2019
Список розподілу додаткових балів студентів факультету лінгвістики
Nouvelles
Шановні абітурієнти!
Факультет лінгвістики запрошує Вас на День відкритих дверей, який проводитиметься 20.04.2019 за такою програмою: 9.00-12.00 загальноуніверситетський День відкритих дверей, зустрічі з абітурієнтами та батьками біля стендів факультетів у Державному політехнічному музеї (корп.6); 12.00-13.00 загальні збори у Великій фізичній аудиторії (корп.1); 13.30-16.00 День відкритих дверей факультету лінгвістики, зустріч з викладачами факультету (корп. 7, поверх 1, ауд. 115). Запрошуємо школярів та їх батьків.
27.03.2019
Оголошення
«10» квітня 2019 р. о 14:30 в аудиторії 115 корпусу №7 на  Факультеті Лінгвістики відбудеться пряме таємне голосування з обрання виборних представників з числа працівників, які не є науковими, науково-педагогічними та педагогічними працівниками, для участі у виборах ректора Університету. Претенденти у виборні представники можуть бути висунуті трудовими колективами або шляхом самовисування, про що до Організаційного комітету (кім. 123-1) подається витяг з протоколу конференції трудового колективу або заява не пізніше «04» квітня 2019р.