Département d’Anglais pour les spécialités techniques №1

Кафедра англійської мови технічного спрямування № 1 організована у 2006 році.

На кафедрі працює 42 кваліфікованих викладачів, з них 2 доценти, 15 старших викладачів, 25 викладачів. Завідує кафедрою доцент, к.п.н. Саєнко Наталія Семенівна. Викладачі кафедри проводять науково-педагогічну діяльність на 5 факультетах НТУУ "КПІ", успішно навчаючи англійської мови приблизно 5500 студентів. Кафедра обслуговує п'ять факультетів: ІЕЕ, ТЕФ, ФЕЛ, ФЕА, ХТФ.

Основними напрямками роботи кафедри є:

• висококваліфіковане навчання студентів англійської мови технічного спрямування;
  • надання консультативної допомоги студентам та підготовки до участі у студентських олімпіадах та конференціях;
  • розробка навчальних програм та навчально-методичних матеріалів.

Колектив кафедри активно займається розробкою актуальних методичних питань з навчання англійської мови технічного спрямування та підвищує свою кваліфікацію, проходячи стажування в інших провідних вузах України, у Британській раді та американських організаціях з мовної освіти.

Кафедра активно співпрацює із випускаючими кафедрами НТУУ "КПІ" та із спорідненими кафедрами інших навчально-освітніх закладів. Щовесни готуються наукові конференції, де студенти 3-4 курсів представляють свої доповіді на теми зі своєї спеціальності англійською мовою.

В умовах впливу європейської інтеграції на освіту викладачі кафедри запроваджують та реалізують навчальні програми згідно з Болонським процесом.

Викладачі кафедри здійснюють організацію навчання англійської мови, формуючи у студентів високий рівень англомовної комунікативної компетенції. Мультимедійні технології та інтерактивні стратегії, що запроваджуються викладачами, та комунікативна методика сприяють забезпеченню досягнення рівня володіння мовою В2, який є стандартом для ступеня бакалавра.

Кафедра активно рухається вперед, постійно вдосконалюючи якість викладання мови та підвищуючи професійний рівень занять. Цьому сприяють створені на кафедрі методичні робочі групи та наукові секції, учасники яких постійно проводять конференції по обміну досвідом, допомагають молодим викладачам в організації навчального процесу, організовують семінари з новітніх методик та технологій навчання англійської мови. Викладачі ІМ беруть участь у конференціях та семінарах, відслідковують та впроваджують нові методики навчання, співпрацюють з іншими вузами щодо нагальних проблем мовної підготовки.

Викладачі кафедри і в майбутньому будуть сприяти розвитку сучасної Україні шляхом якісного навчання майбутніх світочів вітчизняного олімпу науки.

Сайт кафедри: http://fl.ntu-kpi.kiev.ua/kafedra/EN1

3.02.2020
День відкритих дверей!
ШАНОВНІ АБІТУРІЄНТИ ТА ЇХ БАТЬКИ! КПІ ім. Ігоря Сікорського проводить 15 лютого 2020 року День відкритих дверей КПІАбітFest та радо запрошує Вас відвідати наш захід. Місце проведення – Науково-технічна бібліотека ім. Г.І. Денисенка
31.12.2019
ШАНОВНІ ВИКЛАДАЧІ, СТУДЕНТИ, ПРАЦІВНИКИ ТА ВИПУСКНИКИ!
Вітаємо з прийдешнім Новим Роком та Різдвом Христовим! Зичимо миру, щастя, радості, здоров’я, любові і неймовірних творчих успіхів і здобутків!
27.12.2019
Nouvelles
Освітні програми
  Шановні студенти, викладачі та стейкголдери ФЛ! Нагадуємо Вам, що на факультеті лінгвістики продовжується обговорення проєктів Освітніх програм бакалаврів!  Ми дуже чекаємо на ваші відгуки пропозиції! Долучайтесь до обговорення на кафедрах (електронні адреси вказані у посиланнях)!