Département d’Anglais pour les spécialités techniques №3

Кафедра англійської мови гуманітарного спрямування №3 була заснована у 2006 році.

Завідувач кафедрою Янко Нелія Андріївна закінчила Горлівський інститут іноземних мов в 1964 році і працювала викладачем кафедри англійської мови. Вступила до цільової аспірантури при Київському державному інституті іноземних мов в 1975 році. Захистила дисертацію на здобуття вченого ступеня кандидата філологічних наук в 1978 році на тему: "Реализация потенции именных основ в современном английском словосложении", яка була написана під керівництвом доцента Лев Лілії Соломонівни на кафедрі історії та граматики англійської мови, яку очолював видатний вчений, професор Почепцов Георгій Георгійович. Наукове звання доцента отримала в 1982 році, має звання "Відмінник Освіти України" та нагороджена медаллю ім. А.С. Макаренка за успіхи в педагогічній діяльності, стажувалась у Великій Британії.

З 1990 по 1995 рік була обрана на посаду зав. кафедрою англійської філології Горлівського державного педагогічного інституту іноземних мов, з 1995 по 2001 рік працювала деканом перекладацького факультету. З вересня 2001 по червень 2002 року виконувала обов'язки зав. кафедрою теорії і практики перекладу до переходу на роботу в НТУУ "КПІ", ФЛ, на посаду доцента кафедри теорії, практики та перекладу англійської мови. З вересня 2006 року виконує обов'язки зав. кафедрою англійської мови гуманітарного спрямування №3.

Коло наукових інтересів є досить широким і не обмежується проблемами, пов'язаними з дисертацією. Має біля 50 публікацій, в яких торкається проблеми теорії словотвору, неології, перекладу, прагматики взагалі та прагматики перекладу, контрастивної семантики та проблем методики навчання іноземних мов, готується до друку "Англо-український гніздовий словник від основ частотних іменників". Постійно приймає участь у наукових конференціях, всеукраїнських та міжнародних форумах і симпозіумах.

Писала рецензії на дисертаційні роботи і монографії, багаторазово виступала як офіційний опонент на захисті кандидатських дисертацій.

Загальна кількість професорсько-викладацького складу на кафедрі складає: : усього - 40 чоловік з них:

• Доцент - 1 чол.
  • К.ф.н. - 1 чол.
  • Ст.викл. - 21 чол.
  • Викл. - 18 чол.

Викладачі кафедри працюють на 11 факультетах:

• Видавничо-поліграфічному інституті;
  • Соціології;
  • Інформаційно-обчислювальної техніки;
  • Менеджменту і маркетингу;
  • Радіотехнічному;
  • Прикладної математики;
  • Права;
  • Інституті прикладного системного аналізу;
  • Міжуніверситетському медико-інженерному;
  • Фізичного виховання і спорту;
  • Біотехнології та біотехніки.

Викладачі кафедри постійно підвищують свій професійний рівень, беруть участь у міжнародних та всеукраїнських наукових конференціях.

Сайт кафедри: http://fl.ntu-kpi.kiev.ua/kafedra/EN3

24.04.2017
Результати інтернет-олімпіади 2017
13.04.2017
День відкритих дверей 2017
Запрошуємо на день відкритих дверей факультету лінгвістики, який відбудеться 29 квітня та 20 травня а ауд.115 корп.7 з 12.00 до 14.00.
13.04.2017
Конференція трудового колективу університету
13 квітня в Центрі культури та мистецтв КПІ ім. Ігоря Сікорського відбудеться конференція трудового колективу університету. Порядок денний: 1.Звіт адміністрації та профспілкових комітетів про виконання колективного договору за 2016 рік та перший квартал 2017 року. 2.Укладання колективного договору на 2017 рік та перший квартал 2018 року. 3.Різне. Початок конференції о 15.00 год. Реєстрація делегатів починається о 14 год.15 хв. у холі ЦКМ.