Конференція "Викладання мови як іноземної. Світовий досвід"

February 10, 2015 автор: admin

Шановні колеги!

27 травня 2015 р

Запрошуємо Вас
взяти участь у роботі
II науково-практичної конференції

"Викладання мови як іноземної. Світовий досвід"

Конференція присвячена методам викладання російської та української мов студентам-іноземцям.
Пропоновані напрями дискусії:

• культура мовлення студентів іноземною мовою;

• вплив рідної мови при вивченні іноземної мови;

• питання специфіки викладання російської і української мов на початковому та просуненому етапах навчання;

• питання методики підготовки практичних занять;

• лінгвокраїнознавство як невід’ємна частина формування мовної компетенції.

Планується публікація матеріалів конференції. До друку приймаються матеріали обсягом до 1 др. арк. (шрифт - 14; інтервал – 1,5; поля (верхнє, внутрішнє та зовнішнє) – 2,5 см, нижнє поле: до тексту – 3,5 см, до колонцифри – 2,5 см.
Адреса оргкомітету:
НТУУ «КПІ», ФЛ,
кафедра мовної підготовки іноземців,корпус 31, кімната 0-07.
Вул. Металістів, 5-А, м.Київ,т. (044) 236-95-01,kmp@kpi.ua
Детальна інфомація: дивитись
тут

ДодатокРозмір