Конференція «Мультилінгвізм у сучасному суспільстві: культура, освіта, політика»

February 11, 2015 автор: admin

Шановні колеги!
29 квітня 2015р.
Запрошуємо Вас взяти участь у роботі
II Міжнародної наукової конференції
«Мультилінгвізм у сучасному суспільстві:
культура, освіта, політика»

Конференція присвячена проблемам мультилінгвізму в контексті сучасного суспільного розвитку.

Особлива увага приділятиметься багатомовності як предмету та інструменту мовної політики і –ширше – політики державної; сучасній мовній дидактиці вищої школи в умовах інтернаціоналізації освіти, зокрема – освіті нерідною мовою; питанням теорії і практики перекладу фахових текстів; трансформаціям культурних кодів, зумовлених процесами глобалізації.Пропоновані напрями дискусії (якими вона не обмежується):

• Причини мультилінгвізму як соціокультурного феномену
  • Міжкультурна інтеграція в епоху глобалізації
  • Проблеми багатомовності, лінгвістичної толерантності та міжкультурної комунікації
  • Теорія перекладу і практика мультилінгвізму
  • Психолого-педагогічні можливості багатомовної освіти
  • Мовна політика: стратегія ЄС «Європа 2020»
  • Мультилінгвізм і мовна політика в процесах державотворення

Планується публікація матеріалів конференції. До друку приймаються матеріали обсягом до 1 др. арк. (шрифт – 14; інтервал – 1,5; поля (верхнє, внутрішнє та зовнішнє) – 2,5 см, нижнє поле: до тексту – 3,5 см, до колонцифри – 2,5 см.
Адреса оргкомітету:
НТУУ «КПІ», ФЛ, кафедра мовної підготовки іноземців, корпус 31, кімната 0-07.
Вул. Металістів, 5-А, м.Київ
т. (044) 236-95-01,
kmp@kpi.ua

Подробиці: kmp.kpi.ua

ДодатокРозмір
Мультилінгвізм 2015р..doc1005.5 КБ
15.04.2021
Олімпіада з англійської мови та математики
Щиро вітаємо переможців Відкритих університетських студентських олімпіад з англійської мови!   Олімпіада з англійської мови та математики відбулася 1-2 квітня 2021 у дистанційному форматі (платформа Moodle).
9.04.2021
Студентська олімпіада з англійської мови та комп'ютерних наук
Запрошуємо взяти участь у Відкритій університетській студентській олімпіаді з англійської мови та комп'ютерних наук    Мета олімпіади – надання молоді технічного профілю можливості продемонструвати ерудицію у площині гуманітарної та точної сфери знань.
16.03.2021
Максимальні обсяги державного замовлення у 2021 році для вступу до КПІ ім. Ігоря Сікорського
Міністерством освіти і науки України погоджено максимальні обсяги державного замовлення для вступу на навчання до КПІ ім. Ігоря Сікорського для здобуття ступеня бакалавра на основі повної загальної середньої освіти та для вступу на навчання для здобуття ступеня магістра за спеціальністю 081 Право.