Всеукраїнська студентська олімпіада

February 13, 2015 автор: admin

У зв'язку з незапланованими змінами у графіку навчального процесу другого семестру 2014-2015 навчального року у вищих навчальних закладах України термін подачі заявок на участь у другому етапі Всеукраїнської студентської олімпіади продовжено до 12 березня 2015 року.

Організаційний комітет

15.04.2021
Олімпіада з англійської мови та математики
Щиро вітаємо переможців Відкритих університетських студентських олімпіад з англійської мови!   Олімпіада з англійської мови та математики відбулася 1-2 квітня 2021 у дистанційному форматі (платформа Moodle).
9.04.2021
Студентська олімпіада з англійської мови та комп'ютерних наук
Запрошуємо взяти участь у Відкритій університетській студентській олімпіаді з англійської мови та комп'ютерних наук    Мета олімпіади – надання молоді технічного профілю можливості продемонструвати ерудицію у площині гуманітарної та точної сфери знань.
16.03.2021
Максимальні обсяги державного замовлення у 2021 році для вступу до КПІ ім. Ігоря Сікорського
Міністерством освіти і науки України погоджено максимальні обсяги державного замовлення для вступу на навчання до КПІ ім. Ігоря Сікорського для здобуття ступеня бакалавра на основі повної загальної середньої освіти та для вступу на навчання для здобуття ступеня магістра за спеціальністю 081 Право.