Конференція "Сучасні підходи та інноваційні тенденції у викладанні іноземних мов"

February 24, 2015 автор: admin

НАЦІОНАЛЬНИЙ ТЕХНІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ УКРАЇНИ

«КИЇВСЬКИЙ ПОЛІТЕХНІЧНИЙ ІНСТИТУТ»

ФАКУЛЬТЕТ ЛІНГВІСТИКИ

Шановні колеги!

Запрошуємо Вас взяти участь у роботі

X Міжнародної науково-практичної конференції

СУЧАСНІ ПІДХОДИ ТА ІННОВАЦІЙНІ ТЕНДЕНЦІЇ

У ВИКЛАДАННІ ІНОЗЕМНИХ МОВ

яка відбудеться 24 березня  2015 р.

у м. Києві за адресою: пр. Перемоги, 37, корпус 7.

Програма конференції передбачає пленарне та секційні засідання, участь в онлайн конференції.

Планується робота таких секцій:

1.       Сучасні підходи та інноваційні тенденції у викладанні англійської мови

2.       Сучасні підходи та інноваційні тенденції у викладанні німецької мови

3.       Сучасні підходи та інноваційні тенденції у викладанні французької мови

Більш детальна інформація на сайті конференції - дивиться тут

ДодатокРозмір
Інформаційний лист1.69 MБ
12.06.2019
Список розподілу додаткових балів студентів факультету лінгвістики
Шановні абітурієнти!
Факультет лінгвістики запрошує Вас на День відкритих дверей, який проводитиметься 20.04.2019 за такою програмою: 9.00-12.00 загальноуніверситетський День відкритих дверей, зустрічі з абітурієнтами та батьками біля стендів факультетів у Державному політехнічному музеї (корп.6); 12.00-13.00 загальні збори у Великій фізичній аудиторії (корп.1); 13.30-16.00 День відкритих дверей факультету лінгвістики, зустріч з викладачами факультету (корп. 7, поверх 1, ауд. 115). Запрошуємо школярів та їх батьків.
27.03.2019
Оголошення
«10» квітня 2019 р. о 14:30 в аудиторії 115 корпусу №7 на  Факультеті Лінгвістики відбудеться пряме таємне голосування з обрання виборних представників з числа працівників, які не є науковими, науково-педагогічними та педагогічними працівниками, для участі у виборах ректора Університету. Претенденти у виборні представники можуть бути висунуті трудовими колективами або шляхом самовисування, про що до Організаційного комітету (кім. 123-1) подається витяг з протоколу конференції трудового колективу або заява не пізніше «04» квітня 2019р.