Конференція "Сучасні філологічні студії: теоретична та прикладна лінгвістика"

February 24, 2015 автор: admin

Шановні колеги та студенти!

Український гуманітарний інститут, запрошує викладачів, аспірантів, магістрантів та магістрів, а також студентів ВНЗ взяти участь 25 березня 2015 р. у роботі Міжнародної науково-практичної конференції „Сучасні філологічні студії: теоретична та прикладна лінгвістика”
за такими напрямками:

1.        Актуальні питання іноземної філології.

2.        Сучасні типологічні дослідження.

3.        Новітні проблеми прикладної лінгвістики:

а) інноваційні технології у викладанні іноземних мов;

б) теорія та практика перекладу.

4.        Сучасні проблеми української філології у її взаємодії з іноземною

5.        Психолого-педагогічний аспект навчання української мови як рідної та іноземної

Робоча мова – українська, російська, англійська, французька

Більш детальна інформація - завантажити