Конференція "Сучасна освіта: методологія, теорія, практика"

February 25, 2015 автор: admin

Шановні колеги!

Кафедра англійської мови гуманітарного спрямування №3  факультету лінгвістики НТУУ «КПІ»

запрошує Вас взяти участь у

ІІІ Міжнародній науково-практичній конференції "Сучасна освіта: методологія, теорія, практика",

яка відбудеться 24 квітня 2015 р.

у м. Києві за адресою: просп. Перемоги 37, зала 12 Науково-технічної бібліотеки ім. Г.І. Денисенка  НТУУ «КПІ».

Робочі мови конференції: українська, російська, англійська, німецька, французська.

Більш детальна інформація на сайті конференції http://modernconf.fl.kpi.ua

Список розподілу додаткових балів студентів факультету лінгвістики
День відкритих дверей!
Шановні абітурієнти! Факультет лінгвістики запрошує Вас на День відкритих дверей, який проводитиметься 15.12.2018 за такою програмою:
День відкритих дверей
Шановні абітурієнти! Факультет лінгвістики запрошує Вас на День відкритих дверей, який проводитиметься завтра, 1.11.2018, в форматі загальноуніверситетського заходу «Осінні канікули в КПІ». Представник нашого факультету чекатиме на Вас о 10.30 в музеї КПІ імені Ігоря Сікорського.