Студентська рада ФЛ

Голова СР ФЛ Орина Кібець

Профком студентів ФЛ

Голова Профкому студентів ФЛ Катерина Мальчик

Студенти Факультету лінгвістики  справжні ентузіасти, їх не треба довго вмовляти на творчі подвиги, вони не лише успішно навчаються, а й різні події на кшталт квестів, конкурсів чи концертів організовують. Адже ми є щирими шанувальниками традицій нашої альма матері, тому намагаємося підтримувати імідж КПІ-шників як розумних і неймовірно творчих студентів! Для того, щоб реалізовувалися всі задуми та створювалися наймасштабніші проекти, день і ніч, мов пчілки, відповідальні й талановиті лінгвісти плекають свої плани і втілюють їх у реальність.

Структура Студентської ради ФЛ

ПОДІЇ

7.09.2020
Cписок зарахованих на перший курс бакалаврату!
Cписок зарахованих!
4.09.2020
Інформація щодо подовження проживання у гуртожитках!
 Всі подання факультетів/інститутів відпрацьовані і передані до Студмістечка КПІ. Рекомендовані до поселення починаючи від завтра (03 вересня) можуть одержати ордери у гуртожитку, до якого поселяються.
1.09.2020
До уваги вступників до магістратури!
Рейтинговий список вступників до магістратури (Германські мови та літератури (переклад включно) - перша англійська) Рейтинговий список вступників до магістратури (Германські мови та літератури (переклад включно) - перша англійська (заочна)) Рейтинговий список вступників до магістратури (Романські мови та літератури (переклад включно), перша-французька) Рейтинговий список вступників до магістратури (Германські мови та літератури (переклад включно) перша - німецька)