Студентська рада ФЛ

Голова СР ФЛ Орина Кібець

Профком студентів ФЛ

Голова Профкому студентів ФЛ Катерина Мальчик

Студенти Факультету лінгвістики  справжні ентузіасти, їх не треба довго вмовляти на творчі подвиги, вони не лише успішно навчаються, а й різні події на кшталт квестів, конкурсів чи концертів організовують. Адже ми є щирими шанувальниками традицій нашої альма матері, тому намагаємося підтримувати імідж КПІ-шників як розумних і неймовірно творчих студентів! Для того, щоб реалізовувалися всі задуми та створювалися наймасштабніші проекти, день і ніч, мов пчілки, відповідальні й талановиті лінгвісти плекають свої плани і втілюють їх у реальність.

Структура Студентської ради ФЛ

ПОДІЇ

1.03.2021
ДИДАКТИЧНИЙ ПОТЕНЦІАЛ ЦИФРОВИХ ОСВІТНІХ ТЕХНОЛОГІЙ