Студентська рада ФЛ

Голова СР ФЛ Орина Кібець

Профком студентів ФЛ

Голова Профкому студентів ФЛ Катерина Мальчик

Студенти Факультету лінгвістики  справжні ентузіасти, їх не треба довго вмовляти на творчі подвиги, вони не лише успішно навчаються, а й різні події на кшталт квестів, конкурсів чи концертів організовують. Адже ми є щирими шанувальниками традицій нашої альма матері, тому намагаємося підтримувати імідж КПІ-шників як розумних і неймовірно творчих студентів! Для того, щоб реалізовувалися всі задуми та створювалися наймасштабніші проекти, день і ніч, мов пчілки, відповідальні й талановиті лінгвісти плекають свої плани і втілюють їх у реальність.

Структура Студентської ради ФЛ

ПОДІЇ

18.01.2022
Новини щодо лімітів стипендіатів
Рішенням Вченої ради КПІ ім. Ігоря Сікорського від 17.01.2022 встановлено ліміт стипендіатів:
17.01.2022
КПІшники, вітаємо всіх з закінченням заліково-екзаменаційної сесії!
Хто вчасно здав семестровий контроль – ми вітаємо вас з успішним закінченням сесії та бажаємо приємних канікул, які починаються 17.01.2022 і триватимуть до 30.01.2022. Дотримуйтесь правил безпеки, а, особливо, респіраторного захисту. Чекаємо вас здоровими, відпочившими та повними сил вже наступного семестру 31.01.2022!
12.01.2022
Подовження проживання у гуртожитку для відрахованих за результатами семестрового контролю
Якщо ви навчалися на 2-4 і були відраховані за результатами семестрового контролю, але будете поновлюватися на навчання – ви маєте можливість подовжити проживання у гуртожитку до кінця навчального року (до 30.06.2022, НЕ на все літо!) за наступних умов: