Студентська рада ФЛ

Голова СР ФЛ Орина Кібець

Профком студентів ФЛ

Голова Профкому студентів ФЛ Катерина Мальчик

Студенти Факультету лінгвістики  справжні ентузіасти, їх не треба довго вмовляти на творчі подвиги, вони не лише успішно навчаються, а й різні події на кшталт квестів, конкурсів чи концертів організовують. Адже ми є щирими шанувальниками традицій нашої альма матері, тому намагаємося підтримувати імідж КПІ-шників як розумних і неймовірно творчих студентів! Для того, щоб реалізовувалися всі задуми та створювалися наймасштабніші проекти, день і ніч, мов пчілки, відповідальні й талановиті лінгвісти плекають свої плани і втілюють їх у реальність.

Структура Студентської ради ФЛ

ПОДІЇ

1.09.2021
Освітній процес з 01 вересня 2021/2022 н.р.
За рішенням Адміністративної ради та Приймальної комісії КПІ ім. Ігоря Сікорського освітній процес з 01 вересня 2021/2022 навчального року для здобувачів вищої освіти денної та заочної форм навчання розпочати:
25.08.2021
Як і коли обирається спеціальність та освітня програма для 1-го курсу бакалаврату
Оновили для вас статтю, у якій допоможемо розібратися:    •  Що це таке освітні програми?    •  Як це стосується вас?    •  Як відбувається закріплення за освітньою програмою?
16.08.2021
Зміни до процесу реєстрації місця проживання в гуртожитках студмістечка
 Процес реєстрації в гуртожитках паспортистами студмістечка більше не здійснюється, вони лише проводять консультації.