Студентська рада ФЛ

Голова СР ФЛ Орина Кібець

Профком студентів ФЛ

Голова Профкому студентів ФЛ Катерина Мальчик

Студенти Факультету лінгвістики  справжні ентузіасти, їх не треба довго вмовляти на творчі подвиги, вони не лише успішно навчаються, а й різні події на кшталт квестів, конкурсів чи концертів організовують. Адже ми є щирими шанувальниками традицій нашої альма матері, тому намагаємося підтримувати імідж КПІ-шників як розумних і неймовірно творчих студентів! Для того, щоб реалізовувалися всі задуми та створювалися наймасштабніші проекти, день і ніч, мов пчілки, відповідальні й талановиті лінгвісти плекають свої плани і втілюють їх у реальність.

Структура Студентської ради ФЛ

ПОДІЇ

1.12.2020
У КПІ призначили антикорупціонера
Відтепер уповноваженою особою з питань запобігання та протидії корупції є Яна Цимбаленко — доцент кафедри теорії та практики управління.
26.11.2020
УВАГА! Наближається календарний контроль!
Календарний контроль виставляється за результатами, отриманими під час поточного навчання: студенти отримують певні види завдань, виконують їх і отримують бали, які додаються до вже наявних, згідно РСО . Результати календарного контролю заносяться екзаменатором у модуль «Календарний контроль» Електронного кампусу.
17.11.2020
Поздравляю с Днём Студента!
Ученики - это не только молодежь, которая ищет знания, но и люди, которые во всем мире стали символом свободы, борьбы, непобедимости.