Відпочинок

Запрошуємо всіх співробітників ФЛ відпочити на базах відпочинку "Маяк", "Сосновий", "Політехнік" - Терміни заїздів та вартість путівок до оздоровчих підрозділів НТУУ "КПІ" у 2016р.

У серпні 2015 року діти співробітників факультету лінгвістики відпочивали у Польщі. Більш детально читати тут   . Фото звіт відпочинку

У червні 2015 року діти співробітників факультету лінгвістики відпочивали у дитячому оздоровчому таборі "Сонячний берег" Одеська область. - Фото звіт відпочинку

Терміни заїздів до оздоровчих підрозділів НТУУ "КПІ" у 2015р. - дивись тут

Список розподілу додаткових балів студентів факультету лінгвістики
День відкритих дверей!
Шановні абітурієнти! Факультет лінгвістики запрошує Вас на День відкритих дверей, який проводитиметься 15.12.2018 за такою програмою:
День відкритих дверей
Шановні абітурієнти! Факультет лінгвістики запрошує Вас на День відкритих дверей, який проводитиметься завтра, 1.11.2018, в форматі загальноуніверситетського заходу «Осінні канікули в КПІ». Представник нашого факультету чекатиме на Вас о 10.30 в музеї КПІ імені Ігоря Сікорського.