Відпочинок

Запрошуємо всіх співробітників ФЛ відпочити на базах відпочинку "Маяк", "Сосновий", "Політехнік" - Терміни заїздів та вартість путівок до оздоровчих підрозділів НТУУ "КПІ" у 2016р.

У серпні 2015 року діти співробітників факультету лінгвістики відпочивали у Польщі. Більш детально читати тут   . Фото звіт відпочинку

У червні 2015 року діти співробітників факультету лінгвістики відпочивали у дитячому оздоровчому таборі "Сонячний берег" Одеська область. - Фото звіт відпочинку

Терміни заїздів до оздоровчих підрозділів НТУУ "КПІ" у 2015р. - дивись тут

1.03.2021