Skip to content

ПІКЕТУВАННЯ Кабміну

ПІКЕТУВАННЯ Кабміну

27 травня Федерація профспілок України провела акцію протесту під стінами Кабінету Міністрів України.

До такого радикального кроку профспілки перейшли лише тоді,коли використали всі інші важелі впливу.

Зокрема,вступили в колективний спір із Кабінетом Міністрів і Федерацією роботодавців України.

Парламентським фракціям і Адміністрації Президента було передано інформацію про зони дискримінації та соціальної несправедливості в сфері праці разом із профспілковими пропозиціями щодо їх законодавчого врегулювання. Крім того, надіслано звернення до Міжнародної організації праці зі скаргою щодо невиконання Урядом ратифікованої Конвенції МОП, яка гарантує своєчасну виплату заробітної плати. Нині готуються масові судові позови із вимогою виконання перед конкретними найманими працівниками зобов`язань щодо повної і своєчасної оплати праці, а також щодо повернення пенсіонерам конфіскованої частини їх пенсій.

ПРОФЕСІЙНІ СПІЛКИ УКРАЇНИ ВИМАГАЮТЬ:

1.                Переглянути і встановити справедливі ціни на  український газ і тарифи на комунальні послуги для населення.

2.                Підвищити з 1 грудня 2015 року прожитковий мінімум,мінімальну заробітну плату на рівень фактичного прожиткового мінімуму,що вдвічі є вищим ніж офіційна величина.

3.                Забезпечити до 1 липня 2015 року проведення індексації грошових доходів населення на рівень інфляції 2014-2015 років,створення передумов рентабельної та престижної заробітної плати для найманих працівників.

4.                Повністю повернути заборгованість із заробітної плати та компенсації працівникам за несвоєчасну оплату їх праці.

5.                Забезпечити надійний державний контроль за додержанням законодавства у сфері трудових відносин,рішучих дій щодо подолання нелегальної зайнятості «тіньової» виплати зарплати.

6.                Законодавчого відновлення з 1 червня 2015 року санаторно-курортного лікування працівників,оздоровлення дітей,внесення відповідних змін до бюджету Фонду соціального страхування.

7.                Відновлення з 1 січня 2016 року соціальних прав та соціальних гарантій працівників,пенсіонерів,чорнобильців,дію яких призупинено та скасовано у 2015 році.

8.                Проведення ефективного соціального діалогу спрямованого на виконання Генеральної угоди.

Профспілки очікують від Кабміну, роботодавців, що вимоги профспілок знайдуть своє вирішення під час проведення примирних процедур в інтересах громадян України.

   

       

   

    

   

   

 

 

29.05.2018
Новина
Запрошуємо всіх на наше свято!
24.05.2018
Об'ява
Додаткові бали
Список розподілу додаткових балів ФАКУЛЬТЕТУ ЛІНГВІСТИКИ          
12.09.2017
Новина
Атестація осіб, які претендують на вступ на державну службу, щодо вільного володіння державною мовою
ДОДАТКОВА ІНФОРМАЦІЯ З ПОВНИМ ПЕРЕЛІКОМ ВИЩИХ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ, ЩО ПРОВОДЯТЬ АТЕСТАЦІЮ, ЩОДО ВІЛЬНОГО ВОЛОДІННЯ ДЕРЖАВНОЮ МОВОЮ ЗНАХОДИТЬСЯ ЗА ПОСИЛАННЯМ: http://nads.gov.ua/page/upovnovazheni-vyshchi-navchalni-zaklady Детальніше... 
AdaptiveThemes