Університетський диплом DUFOS для студентів ФЛ!

Червень 8, 2015 автор: admin

Університет Ле Ман ( Universit é du Maine – Le Mans , Франція) запрошує на літні курси з вивчення французької мови для спеціальних цілей.

По закінченню навчання студенти складають екзамен, який дає підстави на отримання Університетського диплому DUFOS .

10-тижневі курси передбачають мовну підготовку (загальна французька, спеціальна французька (мова математики, фізики, хімії, механіки, економіки …), а також ознайомлення з окремими видами навчальної діяльності у Вищій школі (ведення конспекту, пошук інформації, підготовка звіту…)

Додаткову інформацію можна отримати на кафедрі ТПП французької мови (корпус 7 аудиторія 634) або за тел. 406-83-58.

15.04.2021
Олімпіада з англійської мови та математики
Щиро вітаємо переможців Відкритих університетських студентських олімпіад з англійської мови!   Олімпіада з англійської мови та математики відбулася 1-2 квітня 2021 у дистанційному форматі (платформа Moodle).
9.04.2021
Студентська олімпіада з англійської мови та комп'ютерних наук
Запрошуємо взяти участь у Відкритій університетській студентській олімпіаді з англійської мови та комп'ютерних наук    Мета олімпіади – надання молоді технічного профілю можливості продемонструвати ерудицію у площині гуманітарної та точної сфери знань.
16.03.2021
Максимальні обсяги державного замовлення у 2021 році для вступу до КПІ ім. Ігоря Сікорського
Міністерством освіти і науки України погоджено максимальні обсяги державного замовлення для вступу на навчання до КПІ ім. Ігоря Сікорського для здобуття ступеня бакалавра на основі повної загальної середньої освіти та для вступу на навчання для здобуття ступеня магістра за спеціальністю 081 Право.