Подвійний диплом

Серпень 21, 2015 автор: admin

Шановні студенти!

НТУУ «КПІ» успішно співпрацює з Університетом Ле Ман (Франція) вже близько семи років. За цей час до програми «Подвійний диплом» було залучено сім факультетів НТУУ «КПІ». Відповідно до поновленої угоди з 1 вересня 2015 року до цієї співпраці долучається факультет лінгвістики НТУУ «КПІ», який започатковує програму «Подвійний диплом» з факультетом соціальних та гуманітарних наук університета Ле Ман.

У результаті досягнутих домовленостей було визначено, що програма «Подвійний диплом» надасть додаткову можливість студентам факультету лінгвістики, які вивчають французьку мову (першу чи другу), поглибити свої професійні знання у Франції та отримати відповідний диплом.

Зокрема, у межах програми студентам надається можливість:

- пройти в університеті Ле Ман підготовчий інтенсивний курс французької мови для навчання у Франції DUFOS (липень-серпень 2016 року; 300 годин);

- відповідно до результатів конкурсного відбору навчатися в університеті Ле Ман протягом одного року з отриманням диплома університета Ле Ман у галузі викладання французької чи англійської мов.

За додатковою інформацією звертатися до координатора україно-французьких програм від кафедри теорії та практики перекладу французької мови доцента Н.В. Космацької (nkosma@mail.ru) та координатора україно- французьких проектів НТУУ «КПІ» доцента О.Л.Огурцової (ogurtsova.o@gmail.com).

15.04.2021
Олімпіада з англійської мови та математики
Щиро вітаємо переможців Відкритих університетських студентських олімпіад з англійської мови!   Олімпіада з англійської мови та математики відбулася 1-2 квітня 2021 у дистанційному форматі (платформа Moodle).
9.04.2021
Студентська олімпіада з англійської мови та комп'ютерних наук
Запрошуємо взяти участь у Відкритій університетській студентській олімпіаді з англійської мови та комп'ютерних наук    Мета олімпіади – надання молоді технічного профілю можливості продемонструвати ерудицію у площині гуманітарної та точної сфери знань.
16.03.2021
Максимальні обсяги державного замовлення у 2021 році для вступу до КПІ ім. Ігоря Сікорського
Міністерством освіти і науки України погоджено максимальні обсяги державного замовлення для вступу на навчання до КПІ ім. Ігоря Сікорського для здобуття ступеня бакалавра на основі повної загальної середньої освіти та для вступу на навчання для здобуття ступеня магістра за спеціальністю 081 Право.