Склад атестаційної комісії:

Голова комісії:

Онуфрієнко Олена Петрівна, кандидат філологічних наук, доцент, завідувачка кафедри української мови, літератури та культури;

Члени комісії:

Нечипоренко Алла Федорівна – кандидат філологічних наук, доцент кафедри української мови, літератури та культури;

Сидоренко Лілія Миколаївна – старший викладач кафедри української мови, літератури та культури;

Кушлаба Михайло Петрович – викладач кафедри української мови, літератури та культури.

2.10.2022
Дорогі київські політехніки!
Прийміть найтепліші вітання з Днем працівників освіти! Наше професійне свято було засновано ЮНЕСКО в 1994 році. Згідно з Указом Президента України від 11 вересня 1994 року в Україні воно відзначається в першу неділю жовтня.
1.10.2022
Видача студентських квитків першокурсникам бакалаврату
 Студентські квитки для студентів бюджетників першого курсу УЖЕ отримано університетом і передано відповідальним працівником відділу постачання для наступних підрозділів: НН ВПІ, НН ІАТ, НН ІАТЕ, НН ІЕЕ, НН ІМЗ, НН ІТС, НН ММІ, ІХФ, ПБФ, ФБТ, ФЕЛ, ФЛ, ФБМІ, РТФ, ФЕА, ФММ, ФМФ, ФСП, ХТФ. Підрозділи розпочали організацію процесу видачі.
29.09.2022
Відстрочка від призову для призовників та військовозобов'язаних першого курсу МАГІСТРАТУРИ
Усім першокурсникам МАГІСТРАТУРИ денної форми навчання необхідно до 07 жовтня 2022 заповнити анкету