Склад атестаційної комісії:

Голова комісії:

Онуфрієнко Олена Петрівна, кандидат філологічних наук, доцент, завідувачка кафедри української мови, літератури та культури;

Члени комісії:

Нечипоренко Алла Федорівна – кандидат філологічних наук, доцент кафедри української мови, літератури та культури;

Сидоренко Лілія Миколаївна – старший викладач кафедри української мови, літератури та культури;

Кушлаба Михайло Петрович – викладач кафедри української мови, літератури та культури.

Список розподілу додаткових балів студентів факультету лінгвістики
День відкритих дверей!
Шановні абітурієнти! Факультет лінгвістики запрошує Вас на День відкритих дверей, який проводитиметься 15.12.2018 за такою програмою:
День відкритих дверей
Шановні абітурієнти! Факультет лінгвістики запрошує Вас на День відкритих дверей, який проводитиметься завтра, 1.11.2018, в форматі загальноуніверситетського заходу «Осінні канікули в КПІ». Представник нашого факультету чекатиме на Вас о 10.30 в музеї КПІ імені Ігоря Сікорського.