Інформація для громадських об’єднань

Під час проведення атестації, крім учасників атестації, голови, членів та секретаря атестаційної комісії, за рішенням ректора КПІ ім. Ігоря Сікорського можуть бути присутні представники громадських об’єднань, що провадять свою діяльність згідно із Законом України “Про громадські об’єднання”.

Для участі у засіданні атестаційної комісії представникам громадських об’єднань необхідно звернутися з письмовою заявою до ректора КПІ ім. Ігоря Сікорського не менш як за п’ять календарних днів до початку проведення атестації. Зразок заяви можна завантажити тут.

Особи, присутні під час проведення атестації, повідомляють ректору
КПІ ім. Ігоря Сікорського про випадки порушення порядку її проведення.

Втручання у роботу атестаційної комісії не допускається.

25.06.2020
Шановні здобувачі вищої освіти!
Шановні здобувачі вищої освіти, тестування на РВМ В2 припиняється у зв‘язку із закінченням навчального року і буде поновлено з 01.09.2020 року.
12.06.2020
Осінній семестр для вступників!
Осінній семестр для вступників розпочнеться 21 вересня
5.06.2020
Шановні студенти
Шановні студенти, випускники, роботодавці, колеги та всі охочі!   Запрошуємо вас ознайомитися та долучитися до громадського обговорення Проєкту