Інформація для громадських об’єднань

Під час проведення атестації, крім учасників атестації, голови, членів та секретаря атестаційної комісії, за рішенням ректора КПІ ім. Ігоря Сікорського можуть бути присутні представники громадських об’єднань, що провадять свою діяльність згідно із Законом України “Про громадські об’єднання”.

Для участі у засіданні атестаційної комісії представникам громадських об’єднань необхідно звернутися з письмовою заявою до ректора КПІ ім. Ігоря Сікорського не менш як за п’ять календарних днів до початку проведення атестації. Зразок заяви можна завантажити тут.

Особи, присутні під час проведення атестації, повідомляють ректору
КПІ ім. Ігоря Сікорського про випадки порушення порядку її проведення.

Втручання у роботу атестаційної комісії не допускається.

Список розподілу додаткових балів студентів факультету лінгвістики
День відкритих дверей!
Шановні абітурієнти! Факультет лінгвістики запрошує Вас на День відкритих дверей, який проводитиметься 15.12.2018 за такою програмою:
День відкритих дверей
Шановні абітурієнти! Факультет лінгвістики запрошує Вас на День відкритих дверей, який проводитиметься завтра, 1.11.2018, в форматі загальноуніверситетського заходу «Осінні канікули в КПІ». Представник нашого факультету чекатиме на Вас о 10.30 в музеї КПІ імені Ігоря Сікорського.