Додаткові бали

1.

Кобець Анна Іванівна

30

За діяльність у студентській раді КПІ ім. Ігоря Сікорського..

2.

Калішенко Олеся Генадіївна

20

Зайняте третє місце у Кубку України з боротьби Кураш, зайняте перше місце у Чемпіонаті міста Києва з дзюдо.

3.

Мисливий Климентій Ігорович

ЛН-71

40

Участь у діяльності студентського наукового гуртка «Актуальні проблеми синтаксису сучасної німецької мови»;

лінгвостилістичний, комунікативно-прагматичний і перекладацький аспект»;

4.

Забіяка Дарина Станіславівна

ЛН-71 мп

20

Участь у діяльності студентського наукового гуртка «Актуальні проблеми синтаксису сучасної німецької мови: лінгвостилістичний, комунікативно-прагматичний і перекладацький аспект»

5.

Віщак Людмила Валеріївна

ЛФ-71

45

Призове місце у другому турі конкурсу студентських наукових робіт із романо-германських мов та літератур., фахова стаття.

6.

Ковтун Юлія Миронівна

15

7.

Демянюк Ольга Юріївна

15

8.

Чичиркоза Анжеліка Юріївна

25

Волонтерська діяльність у Студентській соціальній службі Департаменту навчвльно-виховної роботи університету; публікація у фаховому науковому виданні.

9.

Кисіль Ольга Сергіївна

30

Волонтерська діяльність в Студентських низових ініціативах (Бєлка КПІ); волонтерська діяльність у Студентській соціальній службі Департаменту навчвльно-виховної роботи університету; участь в органах студентського самоврядування.

10.

Горецька Аліса Сергіївна

ЛН-61

45

Участь в органах студентського самоврядування; участь у науковому гуртку  «Актуальні проблеми синтаксису сучасної німецької мови: лінгвостилістичний, комунікативно-прагматичний перекладацький аспект»; публікація статті у «Науковому віснику Херсонського державного університету».

11.

Матюшенко Олена Сергіївна

ЛН-61

35

Участь у науковому гуртку;

публікація у науковому віснику Херсонського державного університету: серія «Лінгвостилістика».

12.

Писаренко Анастасія Олексіївна

ЛН-51

35

Участь у науковому гуртку «Актуальні проблеми синтаксису сучасної німецької мови»;

Публікація наукової статті у «Науковому віснику Херсонського державного університету».

13.

Мазна Анна Олександрівна

40

Перше місце в чемпіонаті федерації України з веслування на човнах «Дракон»; друге місце на дистанції 200 метрів на Всеукраїнських змаганнях з веслування на човнах «Дракон» «Кубок пам’яті Олександра Литвиненка».

14.

Гаврачинська Анастасія Андріївна

ЛА-51

15.

Сердюк Світлана Олександрівна

ЛА-52

16

Соболь Аліна Григорівна

20

Участь в органах студентського самоврядування.

17

Михайлова Д. В.

ЛА-73

20

Участь у роботі студентського наукового гуртка ФЛ «Іноземна мова у навчанні й викладанні».

18

Кібець Орина Олександрівна

ЛА-63

19.

Бекала К. І.

20.

Комар Ю.І.

21.

Кривко А.О.

Шановні абітурієнти!
Факультет лінгвістики запрошує Вас на День відкритих дверей, який проводитиметься 20.04.2019 за такою програмою: 9.00-12.00 загальноуніверситетський День відкритих дверей, зустрічі з абітурієнтами та батьками біля стендів факультетів у Державному політехнічному музеї (корп.6); 12.00-13.00 загальні збори у Великій фізичній аудиторії (корп.1); 13.30-16.00 День відкритих дверей факультету лінгвістики, зустріч з викладачами факультету (корп. 7, поверх 1, ауд. 115). Запрошуємо школярів та їх батьків.
27.03.2019
Оголошення
«10» квітня 2019 р. о 14:30 в аудиторії 115 корпусу №7 на  Факультеті Лінгвістики відбудеться пряме таємне голосування з обрання виборних представників з числа працівників, які не є науковими, науково-педагогічними та педагогічними працівниками, для участі у виборах ректора Університету. Претенденти у виборні представники можуть бути висунуті трудовими колективами або шляхом самовисування, про що до Організаційного комітету (кім. 123-1) подається витяг з протоколу конференції трудового колективу або заява не пізніше «04» квітня 2019р.
Список розподілу додаткових балів студентів факультету лінгвістики