Додаткові бали

1.

Кобець Анна Іванівна

30

За діяльність у студентській раді КПІ ім. Ігоря Сікорського..

2.

Калішенко Олеся Генадіївна

20

Зайняте третє місце у Кубку України з боротьби Кураш, зайняте перше місце у Чемпіонаті міста Києва з дзюдо.

3.

Мисливий Климентій Ігорович

ЛН-71

40

Участь у діяльності студентського наукового гуртка «Актуальні проблеми синтаксису сучасної німецької мови»;

лінгвостилістичний, комунікативно-прагматичний і перекладацький аспект»;

4.

Забіяка Дарина Станіславівна

ЛН-71 мп

20

Участь у діяльності студентського наукового гуртка «Актуальні проблеми синтаксису сучасної німецької мови: лінгвостилістичний, комунікативно-прагматичний і перекладацький аспект»

5.

Віщак Людмила Валеріївна

ЛФ-71

45

Призове місце у другому турі конкурсу студентських наукових робіт із романо-германських мов та літератур., фахова стаття.

6.

Ковтун Юлія Миронівна

15

7.

Демянюк Ольга Юріївна

15

8.

Чичиркоза Анжеліка Юріївна

25

Волонтерська діяльність у Студентській соціальній службі Департаменту навчвльно-виховної роботи університету; публікація у фаховому науковому виданні.

9.

Кисіль Ольга Сергіївна

30

Волонтерська діяльність в Студентських низових ініціативах (Бєлка КПІ); волонтерська діяльність у Студентській соціальній службі Департаменту навчвльно-виховної роботи університету; участь в органах студентського самоврядування.

10.

Горецька Аліса Сергіївна

ЛН-61

45

Участь в органах студентського самоврядування; участь у науковому гуртку  «Актуальні проблеми синтаксису сучасної німецької мови: лінгвостилістичний, комунікативно-прагматичний перекладацький аспект»; публікація статті у «Науковому віснику Херсонського державного університету».

11.

Матюшенко Олена Сергіївна

ЛН-61

35

Участь у науковому гуртку;

публікація у науковому віснику Херсонського державного університету: серія «Лінгвостилістика».

12.

Писаренко Анастасія Олексіївна

ЛН-51

35

Участь у науковому гуртку «Актуальні проблеми синтаксису сучасної німецької мови»;

Публікація наукової статті у «Науковому віснику Херсонського державного університету».

13.

Мазна Анна Олександрівна

40

Перше місце в чемпіонаті федерації України з веслування на човнах «Дракон»; друге місце на дистанції 200 метрів на Всеукраїнських змаганнях з веслування на човнах «Дракон» «Кубок пам’яті Олександра Литвиненка».

14.

Гаврачинська Анастасія Андріївна

ЛА-51

15.

Сердюк Світлана Олександрівна

ЛА-52

16

Соболь Аліна Григорівна

20

Участь в органах студентського самоврядування.

17

Михайлова Д. В.

ЛА-73

20

Участь у роботі студентського наукового гуртка ФЛ «Іноземна мова у навчанні й викладанні».

18

Кібець Орина Олександрівна

ЛА-63

19.

Бекала К. І.

20.

Комар Ю.І.

21.

Кривко А.О.

12.06.2019
Список розподілу додаткових балів студентів факультету лінгвістики
Шановні абітурієнти!
Факультет лінгвістики запрошує Вас на День відкритих дверей, який проводитиметься 20.04.2019 за такою програмою: 9.00-12.00 загальноуніверситетський День відкритих дверей, зустрічі з абітурієнтами та батьками біля стендів факультетів у Державному політехнічному музеї (корп.6); 12.00-13.00 загальні збори у Великій фізичній аудиторії (корп.1); 13.30-16.00 День відкритих дверей факультету лінгвістики, зустріч з викладачами факультету (корп. 7, поверх 1, ауд. 115). Запрошуємо школярів та їх батьків.
27.03.2019
Оголошення
«10» квітня 2019 р. о 14:30 в аудиторії 115 корпусу №7 на  Факультеті Лінгвістики відбудеться пряме таємне голосування з обрання виборних представників з числа працівників, які не є науковими, науково-педагогічними та педагогічними працівниками, для участі у виборах ректора Університету. Претенденти у виборні представники можуть бути висунуті трудовими колективами або шляхом самовисування, про що до Організаційного комітету (кім. 123-1) подається витяг з протоколу конференції трудового колективу або заява не пізніше «04» квітня 2019р.