Skip to content

Графік поселення






Прізвище, ім'я, по батькові Ф-т/ін-т Гуртожиток дата
 
1 Лисюк Ксенія Леонідівна ФЛ 15 27.08.
2 Мордас Павло Володимирович ФЛ 15 27.08.
3 Друзенко Лада Романівна ФЛ 15 27.08.
4 Сохацька Руслана Ігорівна ФЛ 15 27.08.
5 Буток Олександра Андріївна ФЛ 15 27.08.
6 Падашуля Карина Анатоліївна ФЛ 15 27.08.
7 Хованець Світлана Олександрівна ФЛ 15 27.08.
8 Горлецька Катерина Олександрівна ФЛ 15 27.08.
9 Бенедюк Софія Ігорівна ФЛ 15 27.08.
10 Данилюк Анастасія Сергіївна ФЛ 15 27.08.
11 Панченко Артем Олександрович ФЛ 15 27.08.
12 Щербань Аліна Олександрівна ФЛ 15 27.08.
13 Березовська Дар`я Вікторівна ФЛ 15 27.08.
14 Третяк Ольга Владиславівна ФЛ 15 27.08.
15 Черткова Єлизавета Михайлівна ФЛ 15 27.08.
16 Мельникова Майя Ігорівна ФЛ 15 27.08.
17 Панчук Євгенія Сергіївна ФЛ 15 27.08.
18 Приймак Лілія Вадимівна ФЛ 15 27.08.
19 Корчинська Любов Федорівна ФЛ 15 27.08.
20 Шумка Христина Анатоліївна ФЛ 15 27.08.
21 Бутко Поліна Євгеніївна ФЛ 15 27.08.
22 Корженевська Катерина Сергіївна ФЛ 15 27.08.
23 Штепура Анна Сергіївна ФЛ 15 27.08.
24 Поліщук Діана Сергіївна ФЛ 15 27.08.
25 Тютюник Анастасія Антонівна ФЛ 15 27.08.
26 Подрез Юлія Володимирівна ФЛ 15 27.08.
27 Коротова Валерія Павлівна ФЛ 15 28.08.
28 Зотова Анна Романівна ФЛ 15 28.08.
29 Климук Анна Володимирівна ФЛ 15 28.08.
30 Корчук Тетяна Олександрівна ФЛ 15 28.08.
31 Козак Ірина Сергіївна ФЛ 15 28.08.
32 Баженов Павло Володимирович ФЛ 15 28.08.
33 Єременко Анастасія Андріївна ФЛ 15 28.08.
34 Демиденко Олександра Сергіївна ФЛ 15 28.08.
35 Пономаренко Софія Олександрівна ФЛ 15 28.08.
36 Ковальчук Марія Юріївна ФЛ 15 28.08.
37 Фисун Дар'я Миколаївна ФЛ 15 28.08.
38 Швець Віталій Олегович ФЛ 15 28.08.
39 Сосєдська Дарія Олегівна ФЛ 15 28.08.
40 Рибачок Катерина Володимирівна ФЛ 15 28.08.
41 Колот Анастасія Олексіївна ФЛ 15 28.08.
42 Ярмола Анна Миколаївна ФЛ 15 28.08.
43 Бродська Дарина Сергіївна ФЛ 15 28.08.
44 Корнійчук Дана Сергіївна ФЛ 15 28.08.
45 Терещук Ірина Миколаївна ФЛ 15 28.08.
46 Припутень Анастасія Іванівна ФЛ 15 28.08.
47 Боян Вікторія Віталіївна ФЛ 15 28.08.
48 Євгенова Анастасія Михайлівна ФЛ 15 28.08.
49 Коломієць Анастасія Василівна ФЛ 15 28.08.
50 Сбітнєва Анна Валеріївна ФЛ 15 28.08.
51 Шершень Євгенія Євгеніївна ФЛ 15 28.08.
52 Поладич Тетяна Михайлівна ФЛ 15 28.08.
53 Кучер Марія Євгенівна ФЛ 15 28.08.
54 Кравчук Олександра Юріївна ФЛ 15 28.08.
55 Телегіна Софія Дмитрівна ФЛ 15 28.08.
56 Черепащук Яна Анатоліївна ФЛ 15 28.08.
57 Герасименко Каріна Олександрівна ФЛ 15 28.08.
58 Семенова Ксенія Володимирівна ФЛ 15 28.08.
59 Медончак Анастасія Володимирівна ФЛ 15 29.08.
60 Федорут Анна Сергіївна ФЛ 15 29.08.
61 Костенко Олена Андріївна  ФЛ 15 29.08.
62 Коплик Юлія Анатоліївна ФЛ 15 29.08.
63 Кузьменко Анастасія Вікторівна ФЛ 15 29.08.
64 Христенко Богдана Геннадіївна ФЛ 15 29.08.
65 Сідорова Аліна Олександрівна ФЛ 15 29.08.
66 Астахова Яна Андріївна ФЛ 15 29.08.
67 Артюшкевич Валерія Андріївна ФЛ 15 29.08.
68 Шпак Єлизавета Миколаївна ФЛ 15 29.08.
69 Кузьміна Валерія Сергіївна ФЛ 15 29.08.
70 Ліснічук Надія Олегівна ФЛ 15 29.08.
71 Медвідь Аліна Олександрівна ФЛ 15 29.08.
72 Троцковець Анастасія Ігорівна ФЛ 15 29.08.
73 Шевченко Євгенія Вікторівна ФЛ 15 29.08.
74 Чорнойван Наталія Валеріївна ФЛ 15 29.08.
75 Тимченко Анастасія Володимирівна ФЛ 15 29.08.
76 Ляшенко Крістіна Сергіївна ФЛ 15 29.08.
77 Талашок Інна Олександрівна ФЛ 15 29.08.
78 Гладищук Вікторія Юріївна ФЛ 15 29.08.
79 Мазанович Мирослава Ігорівна ФЛ 15 29.08.
80 Пріла Валерія Станіславівна ФЛ 15 29.08.
81 Білокінь Ірина Володимирівна ФЛ 15 29.08.
82 Радчук Каріна Василівна ФЛ 15 29.08.
83 Цьосенко Анастасія Валеріївна ФЛ 15 29.08.
84 Гипич Артем Андрійович ФЛ 15 29.08.
85 Гавриленко Катерина Олександрівна ФЛ 15 29.08.
86 Гусакова Лейла Ігорівна ФЛ 15 29.08.
87 Ткачук Аделіна Володимирівна ФЛ 15 29.08.
88 Коваленко Анна Романівна ФЛ 15 29.08.
89 Ковальська Ангеліна Євгенівна ФЛ 15 29.08.
90 Винник Валерія Павлівна ФЛ 15 29.08.

 

23.09.2019
Новина
Рейтинговий список вступників
Рейтинговий список студентів ФЛ ОС "Магістр" Рейтинговий список ФЛ ОС "Бакалавр"  
26.07.2019
Новина
Списки рекомендованих до зарахування з 01 вересня 2019 року на перший курс за державним замовлення на основі повної загальної середньої освіти — денна та заочна форми навчання
Списки рекомендованих до зарахування з 01 вересня 2019 року на перший курс за державним замовлення на основі повної загальної середньої освіти — денна та заочна форми навчання можете переглянути за посиланням http://pk.kpi.ua/wp-content/uploads/2019/07/SPISKI/BAK/RECOMEND/RDB_035_...
12.06.2019
Об'ява
Список розподілу додаткових балів студентів факультету лінгвістики
Список розподілу додаткових балів студентів факультету лінгвістики
AdaptiveThemes