Наші Події

Останні дні десятиліття, що минає — гарна нагода, щоб зібрати добрі спогади і подякувати усім, хто долучився до організації наших добротворчих подій протягом усього цього часу, хто допомагав, брав участь і підтримував. Наше минуле — то гарний фундамент для майбутнього! Отже попереду — багато нового і не менш цікавого!

Кафедра Теорії, практики та перекладу англійської мови

Кафедра Теорії, практики та перекладу німецької мови

Кафедра теорії, практики та перекладу французької мови

7.09.2020
Cписок зарахованих на перший курс бакалаврату!
Cписок зарахованих!
4.09.2020
Інформація щодо подовження проживання у гуртожитках!
 Всі подання факультетів/інститутів відпрацьовані і передані до Студмістечка КПІ. Рекомендовані до поселення починаючи від завтра (03 вересня) можуть одержати ордери у гуртожитку, до якого поселяються.
1.09.2020
До уваги вступників до магістратури!
Рейтинговий список вступників до магістратури (Германські мови та літератури (переклад включно) - перша англійська) Рейтинговий список вступників до магістратури (Германські мови та літератури (переклад включно) - перша англійська (заочна)) Рейтинговий список вступників до магістратури (Романські мови та літератури (переклад включно), перша-французька) Рейтинговий список вступників до магістратури (Германські мови та літератури (переклад включно) перша - німецька)