Наші Події

Останні дні десятиліття, що минає — гарна нагода, щоб зібрати добрі спогади і подякувати усім, хто долучився до організації наших добротворчих подій протягом усього цього часу, хто допомагав, брав участь і підтримував. Наше минуле — то гарний фундамент для майбутнього! Отже попереду — багато нового і не менш цікавого!

Кафедра Теорії, практики та перекладу англійської мови

Кафедра Теорії, практики та перекладу німецької мови

Кафедра теорії, практики та перекладу французької мови

29.11.2021