Наші Події

Останні дні десятиліття, що минає — гарна нагода, щоб зібрати добрі спогади і подякувати усім, хто долучився до організації наших добротворчих подій протягом усього цього часу, хто допомагав, брав участь і підтримував. Наше минуле — то гарний фундамент для майбутнього! Отже попереду — багато нового і не менш цікавого!

Кафедра Теорії, практики та перекладу англійської мови

Кафедра Теорії, практики та перекладу німецької мови

Кафедра теорії, практики та перекладу французької мови

КПІ прокладає шлях, щоб стати учасником європейського дослідницького простору
У Київській політехніці стартували переговори з Люблянським університетом. Під час онлайн-зустрічі делегація КПІ обговорила з колегами зі Словенії можливості реалізації спільних проєктів за сприяння Євросоюзу.
19.05.2022
Шановні київські політехніки
Протягом минулої доби (17–18 травня 2022 року) ректорат та Оперативний штаб університету зосередили свої зусилля на вирішенні наступних завдань:
19.05.2022
Шановні політехніки!
За офіційними джерелами інформації у північних регіонах України, звільнених від окупантів тривають роботи з розмінування  та знешкодження уцілілих боєприпасів, забезпечення життєдіяльності у населених пунктах, відновлення дорожньої інфраструктури, очищення сільськогосподарських угідь.