Структура Студентської ради ФЛ

• Культурно-масовий відділ - (Фисун Дар’я, Бистрицька Катерина, Оніщук Софія, Краснова Інна, Руденко Анастасія, Войнова Юлія, Кузьменко Анастасія, Демиденко Олександра, Король Ніна, Луценко Марія)

• Інформаційний (медіа) - (Кібець Орина, Луценко Марія)

• Науковий відділ - (Кібець Орина, Краснова Інна, Король Ніна)

• Міжнародний відділ - (Фисун Дар’я)

• Відділ контролю якості освіти - (Король Ніна, Падашуля Каріна, Кібець Орина, Фисун Дар’я)

• Фандрайзінг (робота зі спонсорами) Русалкіна Анна

• Дизайнер – Сокирко Анна

5.01.2021
Для студентів ФЛ.
ПРАВИЛА ПРИЙОМУ на навчання громадян України за програмою підготовки офіцерів запасу на кафедрі військової підготовки Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» у 2021 році. посилання на документи
29.12.2020
Список додаткових балів студентів ФЛ.
СПИСОК ДОДАТКОВИХ БАЛІВ
23.12.2020
Магістрам-випускникам: оформлення обхідних.
Вітаємо випускників магістратури з успішними захистами, завершенням навчання та НАГАДУЄМО:     враховуючи складну епідеміологічну ситуацію – оформлення обхідних листів випускниками здійснюється по можливості та НЕ є обов'язковим.