ШАНОВНІ ВИКЛАДАЧІ, СТУДЕНТИ, ПРАЦІВНИКИ ТА ВИПУСКНИКИ!

December 31, 2019 автор: admin

Вітаємо з прийдешнім Новим Роком та Різдвом Христовим! Зичимо миру, щастя, радості, здоров’я, любові і неймовірних творчих успіхів і здобутків!

Останні дні десятиліття, що минає — гарна нагода, щоб зібрати добрі спогади і подякувати усім, хто долучився до організації наших добротворчих подій протягом усього цього часу, хто допомагав, брав участь і підтримував. Наше минуле — то гарний фундамент для майбутнього!

Головні події 2019 року у КПІ ім. Ігоря Сікорського висвітлені тут : https://www.youtube.com/watch?v=V68wiA_CcmE&feature=youtu.be

А щоб пригадати всі цікаві події, що відбувалися на Факультеті лінгвістики, додати трішки світлої ностальгії до сподівань на майбутнє, пропонуємо Вам зазирнути на вкладку НАШІ ПОДІЇ.

Попереду нове десятиліття, а це означає, що буде багато нових і не менш цікавих подій і звершень!

Успіхів і натхнення!

З повагою,

Адміністрація ФЛ

25.06.2020
Шановні здобувачі вищої освіти!
Шановні здобувачі вищої освіти, тестування на РВМ В2 припиняється у зв‘язку із закінченням навчального року і буде поновлено з 01.09.2020 року.
12.06.2020
Осінній семестр для вступників!
Осінній семестр для вступників розпочнеться 21 вересня
5.06.2020
Шановні студенти
Шановні студенти, випускники, роботодавці, колеги та всі охочі!   Запрошуємо вас ознайомитися та долучитися до громадського обговорення Проєкту