Запитання та відповіді

Запитання та відповіді:

1.Розкажіть про спеціальності та освітні програми вашого факультету/інституту.

На факультеті лінгвістики освітньо-фахова підготовка здійснюється на 3 рівнях вищої освіти:

• бакалаврському;

• магістерському;

• доктора філософії (PhD).

Здобувачі вищої освіти навчаються за спеціальністю 035 «Філологія»

Освітні програми:

• Германські мови та літератури (переклад включно), перша – англійська

• Германські мови та літератури (переклад включно), перша – німецька

• Романські мови та літератури (переклад включно), перша – французька

2. Ким (де) можуть працювати випускники вашого факультету/інституту?

Ґрунтовні знання іноземних мов та особливостей міжкультурної комунікації, досвід перекладу фахових відкривають перед випускниками факультету лінгвістики кар’єрні перспективи у різних галузях.

Випускники Факультету лінгвістики працюють перекладачами, редакторами, менеджерами і керівниками перекладацьких проєктів і компаній, в українських представництвах зарубіжних підприємств, туристичних та рекламних агенціях, бюро перекладу,  у  сфері локалізації програмного забезпечення, вебсайтів та відеоігор, займаються створенням контент-ресурсів для українських й іноземних компаній. А ще викладачами іноземної мови у закладах вищої освіти, загальноосвітніх і спеціалізованих школах, мовних школах та корпораціях.

Завдяки широкому світогляду, соціокультурній й комунікативній компетентностям, набутим у процесі навчання й практики, студенти також мають змогу стати блискучими гідами й фахівцями в галузі туризму

3. Розкажіть про досягнення (які лабораторії, можливості) вашого факультету/інституту.

Сьогодні успішну роботу перекладача визначають не лише рівень володіння мовами, а й вміння професійно використовувати спеціалізоване програмне забезпечення. Викладачі факультету спільно з фахівцями-практиками розробили й впроваджують навчальні програми, за якими студенти опановують системи автоматизованого перекладу (OmegaT, SDL Trados Studio 2019, MateCat)

ЛІТНЯ ШКОЛА ПЕРЕКЛАДУ, організована викладачами кафедри теорії, практики та перекладу німецької мови у співпраці зі стейкхолдерами-роботодавцями, присвячена сучасним проблемам і перспективам перекладу: перекладу за допомогою спеціального програмного забезпечення, реаліям роботи та особистим якостям письмового та усного перекладача, питанням забезпечення якості перекладу, постредагування машинного перекладу.

За підтримки роботодавців-партнерів регулярно організовуються зустрічі здобувачів вищої освіти з носіями англійської мови. До освітнього процесу за підтримки Німецької служби академічних обмінів (DAAD) залучено носіїв німецької мови, а за сприяння Посольства Французької республіки в Україні –носіїв французької мов, а також викладачів Французького інституту в Україні, координаторів DELF-DALF.

А ще здобувачі вищої освіти мають можливість участі в програмах академічної мобільності з зарубіжними університетами-партнерами (програми Erasmus+, Mevlana, Mitacs Globalink та багатьох інших)

4. Чому саме вас повинен вибрати вступник?

Тому що університет – це не лише навчання й опанування омріяного фаху. У КПІ ім. Ігоря Сікорського перед студентами  відкривається безліч можливостей і кожен може реалізувати свої таланти і найкреативніші задуми. Перекладач навчається все життя і наше завдання—не лише допомогти студентам стати справжніми фахівцями, а й розвинути свій творчий потенціал, знайти свій життєвий шлях. Факультет лінгвістики є справжнім осередком креативних і добротворчих подій,  де викладачі разом зі студентами організовують концерти і вистави,  тематичні події, конкурси та олімпіади, проводять зустрічі й майстер-класи за участі провідних українських та закордонних фахівців. А ще є наукові гуртки, спортивні секції та творчі колективи, до участі у яких запрошують усіх охочих і зацікавлених.

25.06.2020
Шановні здобувачі вищої освіти!
Шановні здобувачі вищої освіти, тестування на РВМ В2 припиняється у зв‘язку із закінченням навчального року і буде поновлено з 01.09.2020 року.
12.06.2020
Осінній семестр для вступників!
Осінній семестр для вступників розпочнеться 21 вересня
5.06.2020
Шановні студенти
Шановні студенти, випускники, роботодавці, колеги та всі охочі!   Запрошуємо вас ознайомитися та долучитися до громадського обговорення Проєкту