Шановні студенти

Червень 5, 2020 автор: admin

Шановні студенти, випускники, роботодавці, колеги та всі охочі!

Запрошуємо вас ознайомитися та долучитися до громадського обговорення Проєкту
Освітньо-наукової програми третього (доктор філософії) рівня вищої освіти за спеціальністю 035 «Філологія».

Ваші думки та пропозиції ви можете надсилати на адресу phd.035.philology@gmail.com, а також на адреси кафедр ТПП АМ ktppаm@ukr.net, ТПП НМ tppnm.info@gmail.com та ТПП ФМ ktppfm@ukr.net

Липень 03, 2020 автор: admin

Проєкт ОП PhD 035 Філологія

7.09.2020
Cписок зарахованих на перший курс бакалаврату!
Cписок зарахованих!
4.09.2020
Інформація щодо подовження проживання у гуртожитках!
 Всі подання факультетів/інститутів відпрацьовані і передані до Студмістечка КПІ. Рекомендовані до поселення починаючи від завтра (03 вересня) можуть одержати ордери у гуртожитку, до якого поселяються.
1.09.2020
До уваги вступників до магістратури!
Рейтинговий список вступників до магістратури (Германські мови та літератури (переклад включно) - перша англійська) Рейтинговий список вступників до магістратури (Германські мови та літератури (переклад включно) - перша англійська (заочна)) Рейтинговий список вступників до магістратури (Романські мови та літератури (переклад включно), перша-французька) Рейтинговий список вступників до магістратури (Германські мови та літератури (переклад включно) перша - німецька)