Осінній семестр для вступників!

Червень 12, 2020 автор: admin

Осінній семестр для вступників розпочнеться 21 вересня

Через зміщення дат вступної кампанії навчальний семестр у КПІ ім. Ігоря Сікорського для студентів 1-го курсу бакалаврату та 1-го курсу магістратури розпочнеться 21 вересня 2020-го й триватиме до 2 січня 2021-го. Для студентів 1-го курсу магістратури фізико-математичного факультету – до 28 листопада.
Зміни у графіку навчального процесу затверджено відповідним наказом.

«Перенесення термінів жодним чином не вплине на якість освітнього процесу ні з огляду на організацію начанння, ні з огляду на якість викладання. Ми маємо можливість сформувати розклад занять таким чином, щоб дотриматися норм навчального аудиторного часу і щоб наші студенти набору 2020 року повністю змогли відпрацювати всі заплановані заняття і вийшли на сесію у встановлені строки. Жодних скорочень програм та змін обсягів кредитів не передбачено. Може тільки збільшитися кількість пар на тиждень – у межах норми», – коментує проректор з навчальної роботи КПІ Анатолій Мельниченко.

Студенти всіх інших курсів розпочнуть навчання 1 вересня. Зміни у графіку навчання для вступників передбачено лише на один семестр, після зимової сесії графік стабілізується.

25.06.2020
Шановні здобувачі вищої освіти!
Шановні здобувачі вищої освіти, тестування на РВМ В2 припиняється у зв‘язку із закінченням навчального року і буде поновлено з 01.09.2020 року.
12.06.2020
Осінній семестр для вступників!
Осінній семестр для вступників розпочнеться 21 вересня
5.06.2020
Шановні студенти
Шановні студенти, випускники, роботодавці, колеги та всі охочі!   Запрошуємо вас ознайомитися та долучитися до громадського обговорення Проєкту