Осінній семестр для вступників!

Червень 12, 2020 автор: admin

Осінній семестр для вступників розпочнеться 21 вересня

Через зміщення дат вступної кампанії навчальний семестр у КПІ ім. Ігоря Сікорського для студентів 1-го курсу бакалаврату та 1-го курсу магістратури розпочнеться 21 вересня 2020-го й триватиме до 2 січня 2021-го. Для студентів 1-го курсу магістратури фізико-математичного факультету – до 28 листопада.
Зміни у графіку навчального процесу затверджено відповідним наказом.

«Перенесення термінів жодним чином не вплине на якість освітнього процесу ні з огляду на організацію начанння, ні з огляду на якість викладання. Ми маємо можливість сформувати розклад занять таким чином, щоб дотриматися норм навчального аудиторного часу і щоб наші студенти набору 2020 року повністю змогли відпрацювати всі заплановані заняття і вийшли на сесію у встановлені строки. Жодних скорочень програм та змін обсягів кредитів не передбачено. Може тільки збільшитися кількість пар на тиждень – у межах норми», – коментує проректор з навчальної роботи КПІ Анатолій Мельниченко.

Студенти всіх інших курсів розпочнуть навчання 1 вересня. Зміни у графіку навчання для вступників передбачено лише на один семестр, після зимової сесії графік стабілізується.

1.12.2020
У КПІ призначили антикорупціонера
Відтепер уповноваженою особою з питань запобігання та протидії корупції є Яна Цимбаленко — доцент кафедри теорії та практики управління.
26.11.2020
УВАГА! Наближається календарний контроль!
Календарний контроль виставляється за результатами, отриманими під час поточного навчання: студенти отримують певні види завдань, виконують їх і отримують бали, які додаються до вже наявних, згідно РСО . Результати календарного контролю заносяться екзаменатором у модуль «Календарний контроль» Електронного кампусу.
17.11.2020
Поздравляю с Днём Студента!
Ученики - это не только молодежь, которая ищет знания, но и люди, которые во всем мире стали символом свободы, борьбы, непобедимости.