COVID-19: стан захворюваності серед студентів КПІ

Липень 29, 2020 автор: admin

Результати ПЛР-тестів підтвердили, що 52 курсанти ІСЗЗІ хворіють на COVID-19. Перший випадок в Інституті спецзв’язку та захисту інформації КПІ ім. І. Сікорського було зафіксувано 22 липня, після цього було організовано тестування інших курсантів.
«23 липня результати тестування підтвердили COVID-19 у 31 курсанта; 24 липня – ще в 30 осіб. Четверо студентів госпіталізували. Плануємо протестувати ще 86 студентів. Курсанти, в яких підтвердили діагноз, ізольовані на 3-му поверсі гуртожитку. Їх забезпечено триразовим харчуванням і всім необхідним», – розповідає перший заступник начальника ІСЗЗІ Олександр Васильєв.
За інформацією адміністрації Інституту, персонал та викладачі з курсантами не контактували, оскільки навчання проводили дистанційно.
29.07.2020
COVID-19: стан захворюваності серед студентів КПІ
22.07.2020
Як підготуватись до вступу?
Як підготуватись до вступу? На що звернути увагу? Чи варто їхати до приймальної комісії особисто? Питань багато, але у нас є відповіді! Ми готуємо для вас справжній стрим-марафон «42 питання про вступ до КПІ ім. Ігоря Сікорського у 2020 році». Ви зможете поставити питання напряму заступнику Голови Приймальної комісії КПІ ім. Ігоря Сікорського Валерію Можаровському.
25.06.2020
Шановні здобувачі вищої освіти!
Шановні здобувачі вищої освіти, тестування на РВМ В2 припиняється у зв‘язку із закінченням навчального року і буде поновлено з 01.09.2020 року.