Карантин 2020 в КПІ

Серпень 4, 2020 автор: admin

.Нових підтверджень випадків захворювання на COVID-19 в КПІ немає.
Станом на 02 серпня загалом підтверджено 138 випадків захворювання на COVID-19 у 12 гуртожитку.

З них 133 підтверджено у курсантів та 5 у офіцерів. Хворі курсанти ізольовані на 3 та 5 поверхах гуртожитку. У 18 випадках курсантам знадобилась госпіталізація до лікарні. Стан здоров’я всіх курсантів та офіцерів задовільний. Постійний медичний нагляд здійснюють лікарі амбулаторії ІСЗЗІ. За необхідності викликають швидку для дообстеження.
Також, було госпіталізовано курсантку ІСЗЗІ з негативним ПЛР-тестом, яка попередньо була відселена до профілакторію КПІ. Повторний ПЛР-тест показав позитивний результат на COVID-19. Профілакторій закрили на ізоляцію.
Вжиті заходи в 12 гуртожитку:
• Щоденно проводиться дезінфекцію приміщень.
• Хворих безсимптомно ізольовано на 3-му та 5-му поверхах гуртожитку
• Постійний медичний нагляд особового складу здійснює начмед ІСЗЗІ та медичні працівники.
• У гуртожитку в наявності всі необхідні дезінфікуючі та захисні засоби.
• У зв'язку з епідемією у 12 гуртожитку виставлено пост поліції.
За результатами тестування всі студенти ІТС в 12 гуртожитку здорові. Вони знаходяться під наглядом лікарів КМСП.
Більше за посиланням:

29.11.2021
1й етап Всеукраїнської олімпіади з перекладу французької мови для студентів 3–4 курсів
Шановні студенти! Запрошуємо вас взяти участь у 1-му етапі Всеукраїнської олімпіади з перекладу французької мови для студентів 3–4 курсів «Медіація як компетентність мовленнєвої діяльності»,
11.11.2021
Увага! Дистацнійний режим проведення освітнього процесу подовжено до 31 грудня 2021
З метою запобігання поширенню коронавірусу COVID-19, враховуючи погіршення епідеміологічної ситуації, внесено зміни до Наказу
21.10.2021
Увага! Режим проведення освітнього процесу з 25 жовтня 2021
З метою запобігання поширенню коронавірусу COVID-19, відповідно до рішення Адміністративної ради КПІ ім. Ігоря Сікорського від 21.10.2021, враховуючи погіршення епідеміологічної ситуації та з врахуванням листа Міністерства освіти і науки України №1/9-558 від 21.10.2021: