Регламент організації освітнього процесу в дистанційному режимі!

Серпень 22, 2020 автор: admin

Регламент організації освітнього процесу в дистанційному режимі читати тут

Враховуючи загострення епідеміологічної ситуації в країні та місті Києві ,

результати проведеного громадського опитування та рішення адміністрацій факультетів/ інститутів – Наказом ректора затверджені заходи, щодо організації освітнього процесу у осінньому семестрі 2020/2021.

Просимо звернути увагу, що умови передбачені цим наказом можуть переглядатися та змінюватися один раз на місяць, не менше, ніж за 10 календарних днів до набуття чинності цих змін.
Розпорядження щодо алгоритму поселення на стадії обговорення з адміністрацією і органами студентського самоврядування.
P.S.: Шановні студенти! Просимо довіряти не чуткам та домислам, а офіційній інформації. Адміністрація університету чує вас та враховує ваші конструктивні пропозиції, які не суперечать вимогами МОН та МОЗ і не несуть загрози вашому здоров'ю.

7.09.2020
Cписок зарахованих на перший курс бакалаврату!
Cписок зарахованих!
4.09.2020
Інформація щодо подовження проживання у гуртожитках!
 Всі подання факультетів/інститутів відпрацьовані і передані до Студмістечка КПІ. Рекомендовані до поселення починаючи від завтра (03 вересня) можуть одержати ордери у гуртожитку, до якого поселяються.
1.09.2020
До уваги вступників до магістратури!
Рейтинговий список вступників до магістратури (Германські мови та літератури (переклад включно) - перша англійська) Рейтинговий список вступників до магістратури (Германські мови та літератури (переклад включно) - перша англійська (заочна)) Рейтинговий список вступників до магістратури (Романські мови та літератури (переклад включно), перша-французька) Рейтинговий список вступників до магістратури (Германські мови та літератури (переклад включно) перша - німецька)