Інформація щодо подовження проживання у гуртожитках!

September 4, 2020 автор: admin

Всі подання факультетів/інститутів відпрацьовані і передані до Студмістечка КПІ. Рекомендовані до поселення починаючи від завтра (03 вересня) можуть одержати ордери у гуртожитку, до якого поселяються.

Якщо ви отримали ордер, але перед цим не проживали у гуртожитку, то вам необхідно зробити флюрографію та пройти медогляд у дерматолога і терапевта. Це можна зробити у Київській міській студентській поліклініці (навіть, якщо у вас не заключено декларації з лікарями КМСП). Зауважимо, термін дії флюрографії один рік і ви можете пройти її у себе за місцем проживання.

У разі відхилення заяви надається можливість її повторного розгляду за умови пояснення нових обставин; надання відсутніх підтверджень, викладених у заявах; інших об'єктивних причин.

Форма заяв така сама - зразок docx, зразок pdf  (пояснення зазначаються безпосередньо у заяві, підтвердження додаються). Порядок  подачі і розгляду заяв не змінюється. Термін подачі заяв встановлюється факультетами/інститутами з обов'язковим повідомленням про них на своїх офіційних ресурсах, але не пізніше 08 вересня.

Абітурієнтам магістратури і аспірантури проживання подовжено за рекомендаціями відбіркових комісій до 21 вересня.

Порядок поселення до гуртожитків КПІ ім. Ігоря Сікорського в умовах карантину на час дії дистанційного режиму організації освітнього процесу тут.

ДНВР на фейсбук  | телеграм .
З питаннями сюди. Успіхів!

1.12.2020
У КПІ призначили антикорупціонера
Відтепер уповноваженою особою з питань запобігання та протидії корупції є Яна Цимбаленко — доцент кафедри теорії та практики управління.
26.11.2020
УВАГА! Наближається календарний контроль!
Календарний контроль виставляється за результатами, отриманими під час поточного навчання: студенти отримують певні види завдань, виконують їх і отримують бали, які додаються до вже наявних, згідно РСО . Результати календарного контролю заносяться екзаменатором у модуль «Календарний контроль» Електронного кампусу.
17.11.2020
Поздравляю с Днём Студента!
Ученики - это не только молодежь, которая ищет знания, но и люди, которые во всем мире стали символом свободы, борьбы, непобедимости.