Дистанционная сессия!

November 17, 2020 автор: admin

Учитывая эпидемиологическую ситуацию, связанную с распространением COVID-19, учебный процесс в осеннем семестре 2020/2021 учебного года продолжит дистанционно.
Тренинг будет проходить Положением организации учебного процесса в дистанционном режиме.
Контроль семестра будет проходить дистанционно для всех курсов и форм обучения.

5.01.2021
Для студентів ФЛ.
ПРАВИЛА ПРИЙОМУ на навчання громадян України за програмою підготовки офіцерів запасу на кафедрі військової підготовки Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» у 2021 році. посилання на документи
29.12.2020
Список додаткових балів студентів ФЛ.
СПИСОК ДОДАТКОВИХ БАЛІВ
23.12.2020
Магістрам-випускникам: оформлення обхідних.
Вітаємо випускників магістратури з успішними захистами, завершенням навчання та НАГАДУЄМО:     враховуючи складну епідеміологічну ситуацію – оформлення обхідних листів випускниками здійснюється по можливості та НЕ є обов'язковим.