Skip to content

Каталог вступника до магістратури 2021

March 4, 2021 автор: admin

 «Каталог вступника до магістратури 2021» вже тут!
 
Мрієш вступити до магістратури в КПІ ім. Ігоря Сікорського? «Каталог вступника» допоможе тобі отримати всю корисну інформацію про КПІ ім. Ігоря Сікорського та зробити правильний вибір! 
 
 У каталозі (https://dnvr.kpi.ua/wp-content/uploads/2021/katalog-vstupnyka-kpi-magist...) ви знайдете інформацію про:
   •  Як порахувати конкурсний бал?
   •  Які є освітні програми? 
   •  Ким працюють випускники по закінченню університету? 
   •  та багато іншого 
 
Не зволікай, відкривай каталог (https://dnvr.kpi.ua/wp-content/uploads/2021/katalog-vstupnyka-kpi-magist...) та пам’ятай: майбутнє обираєш саме ти!
15.04.2021
Новина
Олімпіада з англійської мови та математики
Щиро вітаємо переможців Відкритих університетських студентських олімпіад з англійської мови!   Олімпіада з англійської мови та математики відбулася 1-2 квітня 2021 у дистанційному форматі (платформа Moodle).  
9.04.2021
Новина
Студентська олімпіада з англійської мови та комп'ютерних наук
Запрошуємо взяти участь у Відкритій університетській студентській олімпіаді з англійської мови та комп'ютерних наук    Мета олімпіади – надання молоді технічного профілю можливості продемонструвати ерудицію у площині гуманітарної та точної сфери знань. 
16.03.2021
Новина
Максимальні обсяги державного замовлення у 2021 році для вступу до КПІ ім. Ігоря Сікорського
Міністерством освіти і науки України погоджено максимальні обсяги державного замовлення для вступу на навчання до КПІ ім. Ігоря Сікорського для здобуття ступеня бакалавра на основі повної загальної середньої освіти та для вступу на навчання для здобуття ступеня магістра за спеціальністю 081 Право.
AdaptiveThemes