Оплата за гуртожитки на час дистанційного режиму навчального процесу

January 28, 2022 автор: admin

Відповідно до Розпорядження  по університету: на час дистанційного режиму навчального процесу оплата за проживання встановлюється по тарифам навчального року і на умовах що були у мешканців гуртожитків до запровадження дистанційного режиму навчання.

Оплата здійснюється за тарифами встановленими з 01.01.2022 згідно:
   •  «Положення про оплату за проживання, комунальні послуги і експлуатаційно-господарські послуги у студентських гуртожитках Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського»

КПІ прокладає шлях, щоб стати учасником європейського дослідницького простору
У Київській політехніці стартували переговори з Люблянським університетом. Під час онлайн-зустрічі делегація КПІ обговорила з колегами зі Словенії можливості реалізації спільних проєктів за сприяння Євросоюзу.
19.05.2022
Шановні київські політехніки
Протягом минулої доби (17–18 травня 2022 року) ректорат та Оперативний штаб університету зосередили свої зусилля на вирішенні наступних завдань:
19.05.2022
Шановні політехніки!
За офіційними джерелами інформації у північних регіонах України, звільнених від окупантів тривають роботи з розмінування  та знешкодження уцілілих боєприпасів, забезпечення життєдіяльності у населених пунктах, відновлення дорожньої інфраструктури, очищення сільськогосподарських угідь.