Заочне відділення

У 2005 році на кафедрі теорії, практики та перекладу англійської мови факультету лінгвістики було створене заочне відділення.

Починаючи з першого курсу студенти вивчають дві іноземні мови: англійська мова (основна мова) та німецька мова (друга іноземна мова), а також наступні дисципліни: Історія України, Історія української культури, Філософія, Українська мова, Екологія, Математика, Фізика, Хімія, Історія англійської мови, Переклад та редагування комерційних документів, Основи перекладознавства, Латинська мова, Історія зарубіжної літератури, Безпека життєдіяльності та охорона праці, Зіставна граматика, Практичний курс перекладу (основна мова),Економічна теорія, Основи наукових досліджень, Практичний курс перекладу з другої іноземної мови, Усний двостороній переклад, Основи теорії мовної комунікації, Вступ до мовознавства, Лінгвокраїнознавство, Основи редагування перекладу, Порівняльна лексикологія, Теоретична грамматика, Порівняльна стилистика, Українська і зарубіжна культура XXст.

Адреса: КПІ ім. Ігоря Сікорського , факультет лінгвістики,

пр. Перемоги, 37

корпус 7, кімната 603

тел. (044) 204 92 69