Друга освіта

На базі факультету лінгвістики можна здобути другу вищу освіту за спеціальністю 035 "Філологія".
За три роки навчання ви маєте можливість отримати диплом бакалавра і стати перекладачем з англійської та німецької мови.

За детальною інформацією звертатися за телефоном 406-83-57 до деканату ФЛ та в Навчально-методичний комплекс «Інститут післядипломної освіти» КПІ ім. Шгоря Сікорського: 406-85-13

7.09.2020
Cписок зарахованих на перший курс бакалаврату!
Cписок зарахованих!
4.09.2020
Інформація щодо подовження проживання у гуртожитках!
 Всі подання факультетів/інститутів відпрацьовані і передані до Студмістечка КПІ. Рекомендовані до поселення починаючи від завтра (03 вересня) можуть одержати ордери у гуртожитку, до якого поселяються.
1.09.2020
До уваги вступників до магістратури!
Рейтинговий список вступників до магістратури (Германські мови та літератури (переклад включно) - перша англійська) Рейтинговий список вступників до магістратури (Германські мови та літератури (переклад включно) - перша англійська (заочна)) Рейтинговий список вступників до магістратури (Романські мови та літератури (переклад включно), перша-французька) Рейтинговий список вступників до магістратури (Германські мови та літератури (переклад включно) перша - німецька)