Умови допущення аспірантів та здобувачів до кандидатського іспиту з іноземної мови

До складання кандидатського іспиту допускаються аспіранти та здобувачі, які мають належний рівень підготовки, склали залікові тести з реферування наукових текстів українською та іноземною мовами й підготували реферат прочитаної літератури з проблеми наукового дослідження.

За курс навчання має бути прочитано не менше 300 сторінок (600000 друкованих знаків) оригінальної наукової літератури з проблеми, що досліджується. Частка монографії у загалі прочитаної літератури не повинна складати більше половини, тобто 150 сторінок. Відповідність прочитаної літератури тематиці дослідження має бути підтверджена у рецензії наукового керівника аспіранта (здобувача).

Реферат повинен мати такі частини:

1. Виклад українською мовою змісту наукових матеріалів, прочитаних іноземною мовою, оформлений у відповідності до «Основних вимог до дисертації та авторефератів», встановлених ВАКом України (обсяг 20 – 25 сторінок – один друкований аркуш). Інформація має бути логічно структурована, а відреферований зміст окремих матеріалів подано у формі огляду історії проблеми або аналізу існуючих підходів до її дослідження тощо.
  2. Бібліографічний опис. Список джерел має бути оформлений відповідно до вимог державного стандарту.
  3. Інформацію іноземною мовою (до 2 сторінок друкарського тексту) про зміст і результати дисертаційної роботи, включаючи такі розділи, як об’єкт і предмет дослідження, методи дослідження, наукова новизна, головні очікувані наукові й практичні результати роботи.

Реферат подається на реферування не пізніше ніж за чотири тижні до іспиту.

Детальна інформація про умови зарахування на курси тощо
за телефоном: 8 (044) 236-21-49
Відділ аспірантури

Шановні абітурієнти!
Факультет лінгвістики запрошує Вас на День відкритих дверей, який проводитиметься 20.04.2019 за такою програмою: 9.00-12.00 загальноуніверситетський День відкритих дверей, зустрічі з абітурієнтами та батьками біля стендів факультетів у Державному політехнічному музеї (корп.6); 12.00-13.00 загальні збори у Великій фізичній аудиторії (корп.1); 13.30-16.00 День відкритих дверей факультету лінгвістики, зустріч з викладачами факультету (корп. 7, поверх 1, ауд. 115). Запрошуємо школярів та їх батьків.
27.03.2019
Оголошення
«10» квітня 2019 р. о 14:30 в аудиторії 115 корпусу №7 на  Факультеті Лінгвістики відбудеться пряме таємне голосування з обрання виборних представників з числа працівників, які не є науковими, науково-педагогічними та педагогічними працівниками, для участі у виборах ректора Університету. Претенденти у виборні представники можуть бути висунуті трудовими колективами або шляхом самовисування, про що до Організаційного комітету (кім. 123-1) подається витяг з протоколу конференції трудового колективу або заява не пізніше «04» квітня 2019р.
Список розподілу додаткових балів студентів факультету лінгвістики