Наша творчість

Відмінний перекладач повинен не лише гарно знати мови, але бути справжнім володарем слова. Саме такі майстри навчаються на факультеті лінгвістики. Їм підвладне все: проза і поезія, самобутня творчість і художній переклад. Вони творять художні дива, від яких завмирає серце. Саме для того, щоб ознайомити усіх з творчістю студентів на факультеті видається альманах, до якого включені твори юних митців. Тут можна знайти вишуканий поетичний візерунок, сплетений з образів-оксюморонів; прозу, в якій яскраві, оригінальні картинки малюють багатогранний світ людських почуттів; оригінальні переклади класиків, яким студенти у своїх творчих інтерпретаціях надали цікавого звучання.

1.12.2020
У КПІ призначили антикорупціонера
Відтепер уповноваженою особою з питань запобігання та протидії корупції є Яна Цимбаленко — доцент кафедри теорії та практики управління.
26.11.2020
УВАГА! Наближається календарний контроль!
Календарний контроль виставляється за результатами, отриманими під час поточного навчання: студенти отримують певні види завдань, виконують їх і отримують бали, які додаються до вже наявних, згідно РСО . Результати календарного контролю заносяться екзаменатором у модуль «Календарний контроль» Електронного кампусу.
17.11.2020
Поздравляю с Днём Студента!
Ученики - это не только молодежь, которая ищет знания, но и люди, которые во всем мире стали символом свободы, борьбы, непобедимости.