Студенту

Основним завданням студента є навчання. Саме цьому вони присвячують переважну більшість свого часу. Викладачі факультету допомагають майбутнім перекладачам опанувати цікаву професію. До послуг студентів бібліотеки кафедр (кафедри теорії практики та перекладу англійської, німецької, французької мов та кафедри української мови, літератури та культури), комп’ютерні класи.

Щоб навчання проходило плідно і цікаво, викладачі використовують мультимедійні технології, відео- та аудіоматеріали.

На щорічних студентських конференціях студенти проводять апробацію своїх наукових досліджень, представляють доповіді-презентації англійською мовою. Такі заходи дають можливість додаткової практики з іноземної мови і поглиблення знань з технічних та гуманітарних дисциплін.

1.03.2021
ДИДАКТИЧНИЙ ПОТЕНЦІАЛ ЦИФРОВИХ ОСВІТНІХ ТЕХНОЛОГІЙ
Вчена рада Факультету лінгвістики рекомендувала (Протокол №5 від 24.11.2020) до друку монографію " ДИДАКТИЧНИЙ ПОТЕНЦІАЛ ЦИФРОВИХ ОСВІТНІХ ТЕХНОЛОГІЙ ДЛЯ ОСВІТНЬОГО ПРОЦЕСУ" (Н. С. Саєнко, Т. П. Голуб, Ю. Е. Лавриш, В. В. Лук’яненко, І. М. Литовченко)
28.02.2021