Студенту

Основним завданням студента є навчання. Саме цьому вони присвячують переважну більшість свого часу. Викладачі факультету допомагають майбутнім перекладачам опанувати цікаву професію. До послуг студентів бібліотеки кафедр (кафедри теорії практики та перекладу англійської, німецької, французької мов та кафедри української мови, літератури та культури), комп’ютерні класи.

Щоб навчання проходило плідно і цікаво, викладачі використовують мультимедійні технології, відео- та аудіоматеріали.

На щорічних студентських конференціях студенти проводять апробацію своїх наукових досліджень, представляють доповіді-презентації англійською мовою. Такі заходи дають можливість додаткової практики з іноземної мови і поглиблення знань з технічних та гуманітарних дисциплін.

1.09.2021
Освітній процес з 01 вересня 2021/2022 н.р.
За рішенням Адміністративної ради та Приймальної комісії КПІ ім. Ігоря Сікорського освітній процес з 01 вересня 2021/2022 навчального року для здобувачів вищої освіти денної та заочної форм навчання розпочати:
25.08.2021
Як і коли обирається спеціальність та освітня програма для 1-го курсу бакалаврату
Оновили для вас статтю, у якій допоможемо розібратися:    •  Що це таке освітні програми?    •  Як це стосується вас?    •  Як відбувається закріплення за освітньою програмою?
16.08.2021
Зміни до процесу реєстрації місця проживання в гуртожитках студмістечка
 Процес реєстрації в гуртожитках паспортистами студмістечка більше не здійснюється, вони лише проводять консультації.